reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Mam cykora przed wizytą :(
Będzie dobrze :* ogólnie dzisiaj tyle Was wizytuje, że aż sama się stresuje od wczoraj żeby tylko same dobre wiadomości były. Ja dzisiaj na szczęście lepiej się czuje. Przyszłam do mamy posiedzieć po spacerze, K wziął mała gdzieś żeby pobiegała. Brzuch mniej boli, piersi prawie wogole, mdłości ustały tfu tfu. Jedyne co to nie mogę znieść większości zapachów. Perfumy mamy, zapach z lodówki, chipsy i takie tam, obrzydlistwo [emoji23]
 
reklama
Będzie dobrze :* ogólnie dzisiaj tyle Was wizytuje, że aż sama się stresuje od wczoraj żeby tylko same dobre wiadomości były. Ja dzisiaj na szczęście lepiej się czuje. Przyszłam do mamy posiedzieć po spacerze, K wziął mała gdzieś żeby pobiegała. Brzuch mniej boli, piersi prawie wogole, mdłości ustały tfu tfu. Jedyne co to nie mogę znieść większości zapachów. Perfumy mamy, zapach z lodówki, chipsy i takie tam, obrzydlistwo [emoji23]
Mi tez mdlosci ustaly tak troche ;) na slodkie patrzec nie moge.. zrobilam placek z truskawkami i mi nie smakuje 😂 za to zeżarłam,tak zeżarłam kabanosy 😨
 
Ja np pamietam w poprzedniej ciazy ze ano sutki mi nie sciemnialy ani lini pepkowej nie mialam ;) a cyce bolaly bo bolaly cala ciaze
W poprzedniej mi nie urosly ani o milimetr i też nie bolały. Dopiero po porodzie urosly. A teraz od początku bolą i są większe. Ale nie bardzo dużo urosly. Chociaż jak na moje NIC [emoji23] to zawsze coś w staniku mam [emoji23]
 
o no co Ty :D to Szybciutko!
U mnie na razie 7+2 wg usg i na razie schudłam. Tyle co cycki trochę większe ale myśle, ze poza mną i mezem to raczej nikt różnicy nie zauważy ;p

no i mam nadzieje, ze brzucha szybko nie będzie widać bo na razie tajemnica z ciążą. Chociaż i tak korona-Alleluja teraz z nikim się nie widujemy to cokolwiek :p
To idziemy równo, ja też 7+2 :D
 
Mi tez mdlosci ustaly tak troche ;) na slodkie patrzec nie moge.. zrobilam placek z truskawkami i mi nie smakuje 😂 za to zeżarłam,tak zeżarłam kabanosy 😨
A ja mam okropna ochote na takiego mega masiastego placka 😍 wilgotny, duuuzo ciembej masy mmmm az mi slinka cieknie
 
Cześć, jestem tu na chwilę chociaż już nie będę mama w grudniu. Ale chciałabym się poradzić o wyniki badań cytologi. Nie rozumiem wogole co tu jest napisane.
Możecie napisać do mnie na priv i mi wytłumaczyć co jest napisane
Ps. U mnie wszystko okej, mam się w miarę okej. Za 2miesiace już będę mogła się starać o kolejne dziecko jeśli będę chciała. Jestem właśnie dziś po pierwszej wizycie od wyjścia ze szpitala i lyzeczkowaniu
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie będzie 11, 9, 6 i 2,5 roku różnicy.
Chyba bym nie ogarnęła tylu dzieci i podziwiam Ciebie i każda inna mame, która ma kilkoro dzieci 🙂 ja przy jednym nie wiem gdzie ręce włożyć, jestem wiecznie zmęczona, niewyspana i mam problemy z organizacją 😂 chyba, że ten mój to taki trudny przypadek.. tzn, że jest wymagający od urodzenia to wiem ale mam poczucie, że sobie kiepsko radzę w tej kwestii i mimo, że ciąża planowana to ja jestem trochę przerażona jak sobie z dwójką dam radę jak z jednym czasem nie mogę 🤔
 
Do góry