reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

@martini31 @Ewka34 ja chyba też tak co 2tyg będę chodziła. Bo planuje normalnie do swojego gin i do luxmed ale tylko ze względu na to, że wszystkie badania mam tam w pakiecie i nie musze płacic dodatkowo.
 
reklama
Ja w ciążowych spodniach chodzę od 5 tygodnia bo nie mogłam się dopiąć więc wyjątkowo szybko mi bebzon wylazł 🤔 no ale to druga ciąża a podobno w drugiej i następnych szybciej dostaje się brzuszek. Powiem szczerze, że nie na rękę mi to trochę bo ja jeszcze nie czuje się pewnie, w sensie dla mnie to nadal młoda ciąża i nadal boje się poronienia.
Ja w ciazowych chodzilam do pracy bo wygodne byly i nie cisnely w bebol 😂😂😂😂 mialam je wtedy do cyckow 😂😂😂😂😂😂😂
 
Ja w ciążowych spodniach chodzę od 5 tygodnia bo nie mogłam się dopiąć więc wyjątkowo szybko mi bebzon wylazł 🤔 no ale to druga ciąża a podobno w drugiej i następnych szybciej dostaje się brzuszek. Powiem szczerze, że nie na rękę mi to trochę bo ja jeszcze nie czuje się pewnie, w sensie dla mnie to nadal młoda ciąża i nadal boje się poronienia.
Ja 5/6 tydzien juz wlozylam ciazowe bo mimo ze mam plaski brzuch to wzdecia powodowaly ze sie nie dopinalam po czym schudlam 2kg i juz sie dopinam w normalnych spodniach a ciazowe na mnie wiszą 😂 no ewentualnie na wieczor jak juz jestem po 3 tabletkach to brzuch okropnie wzdety przez ta laktoze ale rano jest chudziej niż bylo przed ciaza 😂😂😂 cos mi sie wydaje ze zanim mi brzuszek wyskoczy to sporo minie 😔
 
Dziewczyny moja ciąża jest już nie do ukrycia 😱😱😱 a to dopiero 10+2!! Dziś w sklepie spotkałam znajoma rodziców. Byłam przed nią w kolejce. Tzn najpierw mi weszła w kolejkę więc grzecznie mówię "przepraszam, ja też czekam w kolejce" a za chwilę "dzień dobry" 😂 Kontynuujac, wypakowuje zakupy na taśmę a babka do mnie "ooo czyżby rodzina miała się powiększyć?" Nie miałam co zaprzeczać ale myślałam, że obcy mi ludzie raczej będą się zastanawiać czy mam większy brzuszek bo mi się przytyło czy też może ewentualnie jestem w ciąży 🤔 trochę mnie zamurowało 😁😂
o no co Ty :D to Szybciutko!
U mnie na razie 7+2 wg usg i na razie schudłam. Tyle co cycki trochę większe ale myśle, ze poza mną i mezem to raczej nikt różnicy nie zauważy ;p

no i mam nadzieje, ze brzucha szybko nie będzie widać bo na razie tajemnica z ciążą. Chociaż i tak korona-Alleluja teraz z nikim się nie widujemy to cokolwiek :p
 
Jestem w 11 tyg. Mnie piersi raczej nie bolą. Mieszczę się w starym staniku więc też musiały jakoś mocno nie urosnąć. Nie zauważyłam też żeby mi ściemniały otoczki sutków.
Na którego masz termin? Nie wiem właśnie które dziewczyny maja starszą ciążę od mojej. Ja mam na 6 grudnia
Zdecydowałaś sie juz jakie badania prenatalne robisz?
 
Pytanko do pań w 8/9 tygodniu lub te co są juz dalej ale chodzi dokladnie o te tygodnie....czekam i czekam aż cycki bujną i nic 😅 kiedy to nadejdzie? Wiem ze jedne wczesniej drugie pozniej ale czy to jakos juz bedzie? U mnie dzis 8+1 i nic. Od poczatku ciazy piersi doslosnie odrobinke tylko pobolewaja od dolu po za tym moge normalnie dotykac itp, zadnych bóli. Aha i drugie pytanie w 9 tygodniu podobno otoczki sutkow zaczynaja ciemniec...zauwazylyscie to u siebie?

Mi piersi urosły najbardziej w oczekiwaniu na okres wiec na samym początku i w tedy bardzo bolały teraz już od 2 tyg nic nie boli ale sutki się bardzo powiększyły i zrobiły się takie wytłoczki 😂 obok ale ciemniejsze nie wiem czy są 🤷🏼‍♀️😜 dziś 9+2.
 
reklama
Jaką będziecie miec teraz różnice między dziećmi jak najmlodsze wyjdzie w grudniu? U mnie bedzie dokładnie 23 miesiace, a rocznikowo rok po roku :D
Prawie 8 lat, bo corka jest ze stycznia 2013 😉
Pytanko do pań w 8/9 tygodniu lub te co są juz dalej ale chodzi dokladnie o te tygodnie....czekam i czekam aż cycki bujną i nic 😅 kiedy to nadejdzie? Wiem ze jedne wczesniej drugie pozniej ale czy to jakos juz bedzie? U mnie dzis 8+1 i nic. Od poczatku ciazy piersi doslosnie odrobinke tylko pobolewaja od dolu po za tym moge normalnie dotykac itp, zadnych bóli. Aha i drugie pytanie w 9 tygodniu podobno otoczki sutkow zaczynaja ciemniec...zauwazylyscie to u siebie?
Ja mam bardzo male otoczki i w poprzedniej ciazy ani sie nie powiekszyly ani nie sciemnialy.
Ja kolejną wizyte mam za tydz 12.05. Co ile tygodni umawiacie się teraz na wizyty?
Ja bede miec pierwsze usg 5 czerwca czyli w 12 tygodniu 😉 Wczoraj mialam pierwsza wizyte przez telefon i teraz musze isc do przychodni odebrac karte ciazy. 25 maja bede miec pierwsze badanie krwi.
 
Do góry