reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Też chętnie poczytam. Moja sika na podłogę.. Dwa latka kończy w lipcu, powtarza każde jedno słowo, nawet to trudne. Jest bardzo mądra i ma super pamięć. Dziękuję, proszę, czesc, ciocia, babcia, nie chce, mam daj, kocyk, podusia, misie. Na porządku dziennym :p już mi zaczęła jakiś czas temu śpiewać po angielsku. Bystra bardzo a do nocnika sikać nie chce [emoji16]
A myślałam że z dziewczynkami jest łatwiej😉U mnie w rodzinie tak się złożyło że dziewczynki łatwiej odpieluchowac, bardziej rusza że majteczki mokre, jakby bardziej wrazliwe...😉bratowa mnie pociesza że przy drugim dziecku jest łatwiej bo dzieci się naśladują i tak było bo dwójkę swoich dzieci rok po roku odpieluchowala właściwie razem🙂
 
Te dziewczyny co używały detektora tętna płodu - daje radę wykryć? Możecie polecić jakis model? Od którego tygodnia najlepiej?
 
Mój synek jak miał 20 miesięcy zaczął siadać na nocnik, robił siusiu i kupkę przez tydzień czasu i po tygodniu nagle mu się odechciało... Dopiero jak miał 2 lata i 3 miesiące nagle od samego rana zaczął robić na nocnik i tak już do dziś 😁 myślę, że jak dziecko gotowe to samo zacznie wołać 😊
Pewnie masz rację z tą gotowościa jest innaczej u każdego dziecka... 😉żyłam trochę nadzieja😉ze skoro mój syn zaczął raczkowac miał 8mies, jak miał 9mies zaczął chodzi, pierwszym słowem była oczywiście mama🤭, ładnie mówi pojedyncze słowa to i z odpieluchowaniem też tak sprawnie pójdzie a tu klops😂ma jeszcze czas ją to wiem ale presją obu babć robi swoje... Tyle że one chciały zdjąć nam pieluche jak najwcześniej bo miały dosyć prania, prasowania całe dnie...😉 ciężko przegadać
 
Też miałam takie wrażenie że o takie duże dziecko łatwiej się dba i tak jakoś lżej to przychodziło. To ty kropka w kropkę jak ja 11 kg na plusie miałam i jak mi wody się sączyć zaczęły to oni mnie na patologie ciąży chcieli bo myśleli że 7/8 miesiąc, bo mały brzuch miałam. I nie chcieli słuchać że mały będzie duży a już na USG dwa tygodnie wcześniej mały miał 3900 🤣 zwłaszcza ze rodziłam tydzień przed terminem z USG, ale ogólnie jestem bardzo zadowolona ze szpitala w Chojnicach i drugi raz tam też będę chciała rodzic.
Fajne było też to że w sumie po powrocie ze szpitala miałam 2kg na plusie😉bo dziecko 4kg i resztę wody, łożysko itd.podobno też większe dzieci rzadziej maja żółtaczke noworodkowa...ale mam nadzieję że przez duża wagę urodzeniowa nie będzie musiał borykać się z otyłością...
 
Wlasnie zaliczylam 🤢🤮 bylo dzis w miare ok a jak zjadlam z 30 minut temu rosół to mnie tak zaczelo mdlić, do tego perfumy ktorych uzylam kilka godzin wczesniej doprowadzaly mnie do bolu glowy no i sie stalo...ale mi lepiej...ulzylo szczerze mowiac
 
Wlasnie zaliczylam 🤢🤮 bylo dzis w miare ok a jak zjadlam z 30 minut temu rosół to mnie tak zaczelo mdlić, do tego perfumy ktorych uzylam kilka godzin wczesniej doprowadzaly mnie do bolu glowy no i sie stalo...ale mi lepiej...ulzylo szczerze mowiac
Ja nie umiem zwymiotowac, całą reke bym wlozyla i nic :/
 
reklama
Do góry