reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Byłam dziś na wynikach krwi i nie wiem co sądzić o glukozie, wyszło mi 59 na czczo... Kurcze, trochę zaczęłam sie martwić, na szczęście w piątek mam lekarza 😣
 
reklama
Chciałabym się wam pochwalić małym sukcesem😉...moj syn 19mies wreszcie zaczyna łapać o co chodzi z sikaniem na nocnik nie podłogę czy łóżko😉od tyg jak go posadze co 10 min to zrobi tylko niestety nie wola...🤐sukces albo brak...chciałam odpieluchowac go latem a właściwie próbować bo mniej ubrań do prania😉
ale sam zaczął ściągać spodnie, pampersa i siadal na nocniku ale zaczął uciekać jak tylko zaczęło lecieć🙄byłoby fajnie gdyby do grudnia był bez pampersa zawsze to byłoby łatwiej jednemu zmieniać pampersa niż dwojce😉kiedy wasze dzieci przestały nosić pampersa?jakieś rady dla początkującej...
Też chętnie poczytam. Moja sika na podłogę.. Dwa latka kończy w lipcu, powtarza każde jedno słowo, nawet to trudne. Jest bardzo mądra i ma super pamięć. Dziękuję, proszę, czesc, ciocia, babcia, nie chce, mam daj, kocyk, podusia, misie. Na porządku dziennym :p już mi zaczęła jakiś czas temu śpiewać po angielsku. Bystra bardzo a do nocnika sikać nie chce [emoji16]
 
Też chętnie poczytam. Moja sika na podłogę.. Dwa latka kończy w lipcu, powtarza każde jedno słowo, nawet to trudne. Jest bardzo mądra i ma super pamięć. Dziękuję, proszę, czesc, ciocia, babcia, nie chce, mam daj, kocyk, podusia, misie. Na porządku dziennym :p już mi zaczęła jakiś czas temu śpiewać po angielsku. Bystra bardzo a do nocnika sikać nie chce [emoji16]

Mój synek jak miał 20 miesięcy zaczął siadać na nocnik, robił siusiu i kupkę przez tydzień czasu i po tygodniu nagle mu się odechciało... Dopiero jak miał 2 lata i 3 miesiące nagle od samego rana zaczął robić na nocnik i tak już do dziś 😁 myślę, że jak dziecko gotowe to samo zacznie wołać 😊
 
Znam ten ból. Ja jestem w stanie wyjść raz dziennie z Nim to dwie h ciągłego ganiania. Chce kupić szelki bo mi ucieka .
Nie byłam za tym ale bezpieczeństwo wygrało. Na szczęście mój P pracuje z domu więc Go zabiera po drzemce.
I strasznie jestem szczęśliwa że śpi 3 H dziennie prawie bo ja padam razem z Nim.
Moja też śpi z 3 godziny. Dla mnie to zbawienie :D
 
Mój synek jak miał 20 miesięcy zaczął siadać na nocnik, robił siusiu i kupkę przez tydzień czasu i po tygodniu nagle mu się odechciało... Dopiero jak miał 2 lata i 3 miesiące nagle od samego rana zaczął robić na nocnik i tak już do dziś 😁 myślę, że jak dziecko gotowe to samo zacznie wołać 😊
Ale z pampersem chodził i wolał, że chce na nocnik? :D
 
reklama
Do góry