reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Co oni nam podają ze tak sie zachowujemy 😂😂😂😂😂 ja drugie rodzilam SN pierwsze tez ;) a trzecie, zobaczymy, moje dzieci na szczescie w granicach do 3.300 ;)

Właśnie ja dostałam tylko relanium na uspokojenie ale zadziałało w odwrotna stronę 🤣🤣🤣🤣 marzy mi się teraz takie 3,300 😊
 
reklama
Dzis taka wiadomość 🥺 słodkie:D
 

Załączniki

  • 20200504_114321.jpg
    20200504_114321.jpg
    55,8 KB · Wyświetleń: 91
Cześć dziewczyny w końcu i ja się doczekałam wizyty no prawie bo idę jutro, ale to już coś bo przynajmniej znam termin. Pisaliście o porodach ja pierwszego rodziłam sn i był to ciężki poród na szczęście bez dużych komplikacji ale mały ważył 4,160 😊 mój mąż oczywiście w momencie gdy było widać główkę prawie zemdlał i kazali mu wyjść na korytarz, a ja w przypływie jakieś głupiej odwagi głaskałem ta wystającą główkę a potem żeby było śmieszniej kazałam sobie pokazać łożysko, a na koniec wszystkim dziękowałam za wszystko 🤣🤣🤣 teraz chciała bym też sn rodzic ale boje się że drugie dziecko będzie jeszcze większe
To też ładna waga,jednak mój syn większy jeszcze 4450😉 ale cc.Ile mies-lat ma teraz twoje dziecko i nadal jest dużym dzieckiem? Mnie tak straszyli że duża waga urodzeniowa to dziecko z nadwagą w przyszłości...🤔teraz ma 19mies i waży 12kg przy 90cm wzrostu
 
Nie wiem czy taka cudowna bo ja w tym całym szale nawet go nie poczułam 🤣🤣🤣 i tak mnie cały oddział pół nocy słyszał
Ja mam go przepisanego na zaburzenia lękowe. Jesli chodzi o uspokojenie to jak dawka jest odpowiednia to dziala fenomenalnie. Jak za duza to tez niezle jest 🤣🤣🤣
 
reklama
Do góry