reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Chciałabym się wam pochwalić małym sukcesem😉...moj syn 19mies wreszcie zaczyna łapać o co chodzi z sikaniem na nocnik nie podłogę czy łóżko😉od tyg jak go posadze co 10 min to zrobi tylko niestety nie wola...🤐sukces albo brak...chciałam odpieluchowac go latem a właściwie próbować bo mniej ubrań do prania😉
ale sam zaczął ściągać spodnie, pampersa i siadal na nocniku ale zaczął uciekać jak tylko zaczęło lecieć🙄byłoby fajnie gdyby do grudnia był bez pampersa zawsze to byłoby łatwiej jednemu zmieniać pampersa niż dwojce😉kiedy wasze dzieci przestały nosić pampersa?jakieś rady dla początkującej...
 
reklama
Chciałabym się wam pochwalić małym sukcesem😉...moj syn 19mies wreszcie zaczyna łapać o co chodzi z sikaniem na nocnik nie podłogę czy łóżko😉od tyg jak go posadze co 10 min to zrobi tylko niestety nie wola...🤐sukces albo brak...chciałam odpieluchowac go latem a właściwie próbować bo mniej ubrań do prania😉
ale sam zaczął ściągać spodnie, pampersa i siadal na nocniku ale zaczął uciekać jak tylko zaczęło lecieć🙄byłoby fajnie gdyby do grudnia był bez pampersa zawsze to byłoby łatwiej jednemu zmieniać pampersa niż dwojce😉kiedy wasze dzieci przestały nosić pampersa?jakieś rady dla początkującej...
Moja tylko siada na nocnik w pampku, jeszcze nie czai ze trzeba tam sisi zrobic, traktuje to narazie jako zabawe :p ma 21 miesiecy
 
Cześć dziewczyny :) Dawno mnie tu nie było staram się was nadrobić. Jako, że mieliśmy być teraz na urlopie na kanarach, stwierdziliśmy, że mąż nie będzie przekładał urlopu i od czwartku siedzimy w domku w górach :) Pełen relax :) Dzis piekna pogoda, świeci słonko opalamy się na tarasie. Później grill :) Mieliśmy zostać tylko tydz, ale tak mi się tu podoba, że chyba przekonam męża żeby pracował stąd zdalnie. Co więcej, o ile w domu dokuczały mi mdłości na wsi dziwnym trafem mogę jeść wszystko co więcej czuję się bardzo dobrze. Może to górskie powietrze tak dobrze na mnie wpłynęło?
@Basiola cieszę się, że wszystko dobrze mi lekarz na usg też pow, że ciąża jest młodsza niż z OM.
 
Cześć dziewczyny :) Dawno mnie tu nie było staram się was nadrobić. Jako, że mieliśmy być teraz na urlopie na kanarach, stwierdziliśmy, że mąż nie będzie przekładał urlopu i od czwartku siedzimy w domku w górach :) Pełen relax :) Dzis piekna pogoda, świeci słonko opalamy się na tarasie. Później grill :) Mieliśmy zostać tylko tydz, ale tak mi się tu podoba, że chyba przekonam męża żeby pracował stąd zdalnie. Co więcej, o ile w domu dokuczały mi mdłości na wsi dziwnym trafem mogę jeść wszystko co więcej czuję się bardzo dobrze. Może to górskie powietrze tak dobrze na mnie wpłynęło?
@Basiola cieszę się, że wszystko dobrze mi lekarz na usg też pow, że ciąża jest młodsza niż z OM.
Górskie powietrze chyba takie jest ze czlowiek lepiej sie czuje ☺☺
 
Cześć dziewczyny :) Dawno mnie tu nie było staram się was nadrobić. Jako, że mieliśmy być teraz na urlopie na kanarach, stwierdziliśmy, że mąż nie będzie przekładał urlopu i od czwartku siedzimy w domku w górach :) Pełen relax :) Dzis piekna pogoda, świeci słonko opalamy się na tarasie. Później grill :) Mieliśmy zostać tylko tydz, ale tak mi się tu podoba, że chyba przekonam męża żeby pracował stąd zdalnie. Co więcej, o ile w domu dokuczały mi mdłości na wsi dziwnym trafem mogę jeść wszystko co więcej czuję się bardzo dobrze. Może to górskie powietrze tak dobrze na mnie wpłynęło?
@Basiola cieszę się, że wszystko dobrze mi lekarz na usg też pow, że ciąża jest młodsza niż z OM.
Super, cudnie ;)
Ja tez kocham góry i to powietrze i widoki wiele potrafią zdziałać ;)
 
Ja w końcu po przygodach na infolinii luxmedu zarejestrowałam się na badania z krwi, na czwartek, tuż pod domem. Mam mega szczęście bo obie placówki „dla kobiet w ciąży” w moim mieście mam bardzo blisko domu wiec szybko po tym badaniu będę mogła coś zjeść :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny :) Dawno mnie tu nie było staram się was nadrobić. Jako, że mieliśmy być teraz na urlopie na kanarach, stwierdziliśmy, że mąż nie będzie przekładał urlopu i od czwartku siedzimy w domku w górach :) Pełen relax :) Dzis piekna pogoda, świeci słonko opalamy się na tarasie. Później grill :) Mieliśmy zostać tylko tydz, ale tak mi się tu podoba, że chyba przekonam męża żeby pracował stąd zdalnie. Co więcej, o ile w domu dokuczały mi mdłości na wsi dziwnym trafem mogę jeść wszystko co więcej czuję się bardzo dobrze. Może to górskie powietrze tak dobrze na mnie wpłynęło?
@Basiola cieszę się, że wszystko dobrze mi lekarz na usg też pow, że ciąża jest młodsza niż z OM.
O jaa, ale zazdroszczę wypoczynku w gorach :) chcialabym sie wybrać chociaz na kilka dni :)
 
Do góry