reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Od 3 tygodni tylko leżę. Już jestem zmęczona tym stanem. Nic na mdłości nie pomaga. Dziś już leżę na łóżku i rycze. Nie mam sił usiąść s córka nad lekcjami. Chciałam dziecka. Teraz jak jestem taka nie do życia i wiem że jest ich dwójka A nie jedno, czuje się na skraju załamania.
No leżenie nie napawa optymizmem. A każdy może mieć gorszy dzień, Tobie też przysługuje. A przy tej fali hormonów to nie ma co się dziwić.
Ale jutro będzie lepszy dzień :-) może nawet za chwilę już Ci się zmieni podejście a smutki odejdą w zapomnienie.
 
reklama
Hej ❤️

Ja dzisiaj jakiś gorszy dzień mam. Nie spalam pol nocy... Obudziłam sie z jakas infekcja na dole.. Mega upławy i nie ladnie wygladaja... Do tego piersi prawie nie bolą.. I jak myslalam pozytywnie tak dzisiaj jakoś srednio.
Musze wytrzymać do srody bo mam wtedy wizyte. :/ dzisiaj 8+6

Kochana główka do góry! Mnie piersi już w ogóle nie bola od tygodnia gdzieś jedynie jak kot na mnie wejdzie i gniecie to bola w tedy. A co do infekcji to na pewno coś przepisze i będzie dobrze. Ja dziś jak wstałam to aż mi po nogach ciekła wydzielina 😂 ja wierze ze wszystko jest dobrze ❤️
 
Zastanawiam się czy iść do lekarza na USG 6 maja (wg OM będę miała 6+3) czy 11 maja ( 7+1). Jak sądzicie kiedy lepiej?
 
Jakie robilas sobie badania jesli moge zapytac? I co ginekolog na to mowi?
Oboje kariotypy. Ja mutacje, zespół antyfosfolipidowy, tarczyca i większośc hormonów, mimo że to nie ma związku, antykoagulant tocznia, toksoplazmoza, cytomegalia, różyczka, chlamydioza i wiele innych rzeczy, których już teraz nie pamiętam. Mąż jeszcze oczywiście badał nasienie. Jedyne czego nie badałam, to immunologii, bo jest kosmicznie droga, a leczenie kontrowersyjne i niektóre metody - np. szczepienie limfocytami partnera, w wielu krajach jest zakazane, więc pewnie bym się i tak nie zdecydowała.
Mój ginekolog, zresztą świetny specjalista od niepłodności i bezpłodności, powiedział mi że jedyne co mogę jeszcze zrobić to zbadać sobie właśnie immunologię, ale według niego nie ma to w naszym przypadku żadnego uzasadnienia, bo nie mamy problemu z zapłodnieniem i utrzymaniem ciąży, i jedyne co nam zostaje to próbowanie, aż się uda.
 
Ja dzisiaj spałam jak dziecko. Po tym spacerku wczorajszym zasnelam mimo drzemki ;p i spałam radośnie do rana.

w ogóle ostatnio mam jakies lepsze dni. Mdłości się czasem pojawiają ale raczej w drugiej połowie dnia i nie takie bardzo silne.

Niestety nasiliły mi się bóle kolan a nie wiem czy w ciąży będę mogła skorzystać z zastrzyków w kolana. To jedyne co na razie pomaga. Czeka mnie

o, serio? Nie widzę takiej funkcji albo jestem ślepa albo to na nowszy sprzęt bo ja mam jednak 8. Może będzie powód żeby wymienić na nowszy 😂

Ja mam starego IPhone i słyszę musisz kliknac na dzidzie i podglosnic sobie 🤪
 
Czy farbujące włosy ? Muszę coś zrobić z odrostem :) sa takie farby w ross bez amoniaku :) w pierwszej ciąży nie farbowałam wcale a teraz by się przydało :) poradzcie coś :) śniła mi się dziś pierwsza wizyta i lekarka kazała mi zrobić test a ja nie umiałam , boziu 😭😬
 
Oboje kariotypy. Ja mutacje, zespół antyfosfolipidowy, tarczyca i większośc hormonów, mimo że to nie ma związku, antykoagulant tocznia, toksoplazmoza, cytomegalia, różyczka, chlamydioza i wiele innych rzeczy, których już teraz nie pamiętam. Mąż jeszcze oczywiście badał nasienie. Jedyne czego nie badałam, to immunologii, bo jest kosmicznie droga, a leczenie kontrowersyjne i niektóre metody - np. szczepienie limfocytami partnera, w wielu krajach jest zakazane, więc pewnie bym się i tak nie zdecydowała.
Mój ginekolog, zresztą świetny specjalista od niepłodności i bezpłodności, powiedział mi że jedyne co mogę jeszcze zrobić to zbadać sobie właśnie immunologię, ale według niego nie ma to w naszym przypadku żadnego uzasadnienia, bo nie mamy problemu z zapłodnieniem i utrzymaniem ciąży, i jedyne co nam zostaje to próbowanie, aż się uda.
Kurcze wlasnie slyszalam o tej immunologi ze sie robi wtedy. No ale faktycznie jestescie tak przebadani i nic...ciekawa sprawa. Mam nadzieje ze teraz bedzie dobrze. Dawaj koniecznie znac 🥰
 
reklama
Czy farbujące włosy ? Muszę coś zrobić z odrostem :) sa takie farby w ross bez amoniaku :) w pierwszej ciąży nie farbowałam wcale a teraz by się przydało :) poradzcie coś :) śniła mi się dziś pierwsza wizyta i lekarka kazała mi zrobić test a ja nie umiałam , boziu 😭😬
Ja hennuje. Sa dozwolone w ciazy. A co do zwyklych farb ginekolog zakazal mi calkowicie do 12 tygodnia. Pozniej mozna.
 
Do góry