reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Jeśli byś chciała ja mam możliwość kupić bez recepty i mogłabym Ci wysłać pocztą. Chyba, że masz kogoś kto by Ci załatwił lek i przekazał.

Kochana dziękuję ci z całego❤ale sądzę,że leki na receptę mogłyby być zatrzymane na granicy ( tak miałam z lekami dla psa :( ) ale postaram się coś wykombinować
 
Ja też mam 6 i mam nadzieję że też usłyszę już [emoji173]
Ja dzisiaj o dziwo dobrze się czuje brak boli brzucha, młodości też nie mam. Mąż zamówił sushi zjadłam z pieczonym łososiem. Miałam iść do ginekologa dopiero 19 mają w prawie 9 tygodniu ale nie mogę się doczekać czy wszytsko ok więc umówiłam na 6 maja będzie to 6+3 więc mam nadzieję że będzie już [emoji3531]
 
Kochana dziękuję ci z całego❤ale sądzę,że leki na receptę mogłyby być zatrzymane na granicy ( tak miałam z lekami dla psa :( ) ale postaram się coś wykombinować
Jest jeszcze taka opcja jak recepta transgraniczna ;) czyli recepta wystawiona przez polskiego lekarza z polski ale możesz zrealizować u siebie ;) kiedyś tak przyjaciółce wysłałam receptę ;)
A w czasach teleporad może się coś tak uda załatwic jak nie ten pediatra ;)
 
Współczuję Wam dziewczyny tych mdłości. Ja póki co czuje się normalnie i oby tak zostało. Jestem trochę bardziej zmęczona wieczorami a dzisiaj to pospalismy wszyscy w dzień prawie 3 godziny i tak dobrze mi się spało, że myślałam że w ogóle już nie wstanę do następnego dnia :)
Mam trochę stresa ostatnio bo mąż stracił pracę przez ten cholerny kryzys. Zwolnili pracowników z najkrótszym stażem a on był przyjęty jako ostatni. Nie wiem jak to będzie dalej, czy uda mu się coś znaleźć teraz w takiej sytuacji. Staram się nie stresować więcej ale nie bardzo się da. Okropny ten rok jest.
Zobaczysz wszystko się ułoży. Mój chwilowo nie pracuje w zawodzie bo zamknęli restaurację w której pracował. Po prawie 1.5 miesiąca załapał pracę dorywczą bez umowy stawka 1/3 tego co miał ale zawsze jakiś grosz wpadnie.
Więc głowa do góry będzie dobrze.
 
Bardzo sie zdenerwowalam przy rozmowie z bylym wlascicielem mieszkania ale szybko sie uspokoilam bo wiem ze nie powinnam sie denerwowac jednak no sie stalo wyprowadzil mnie bardzo mocno z rownowagi bardzo sie boje ze to zaszkodizlo dziecku. Czy moglo sie cos stac? Bolal mnie brzuch tak z 2 minuty lekko z tego stresu i przestal ale bardzo sie boje ze to moglo miec jakis wplyw
 
Kochana dziękuję ci z całego❤ale sądzę,że leki na receptę mogłyby być zatrzymane na granicy ( tak miałam z lekami dla psa :( ) ale postaram się coś wykombinować
No rzeczywiście.. Nie pomyślałam. A w którym tygodniu obecnie jesteś? Od 12 u Was dopiero podtrzymują ciążę tak?
 
Bardzo sie zdenerwowalam przy rozmowie z bylym wlascicielem mieszkania ale szybko sie uspokoilam bo wiem ze nie powinnam sie denerwowac jednak no sie stalo wyprowadzil mnie bardzo mocno z rownowagi bardzo sie boje ze to zaszkodizlo dziecku. Czy moglo sie cos stac? Bolal mnie brzuch tak z 2 minuty lekko z tego stresu i przestal ale bardzo sie boje ze to moglo miec jakis wplyw
Więcej sobie nerwów przysparzasz myśląc o tym, że się denerwowałas. Ja ostatnio często się kłócę ze swoim, mała daje popalić. Ale przecież nerwy u każdego się zdarzają. Poleż, odpocznij.
 
Witam , pomyślałam że napiszę bo w sumie nic nie trace, byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź w tych okolicznościach szczególnie, raczej wiadomo o co chodzi. Jakieś porady. Jestem w ciąży po raz pierwszy ,7 tydzień. Nie mogę skontaktować się z ginekologiem u którego byłam pierwszy raz a na pogotowiu mam obawy że mnie od męża odizolują i zaczną diagnozować na coś czego nie mam ale do rzeczy. Od 5 dni nie mam na nic siły, czytałam że w ciąży to normalne ale ja nie mam siły nawet chodzić do kuchni , zrobić sobie jedzenia, dłużej czyli z 10 min siedzieć , dłużej niż 5 min stać, a miewam nawet osłabienie na leżąco . Strasznie szybko się męczę, miałam tez przez to problem z dusznościami po śmiesznie lekkim wysiłku. Od 5 dni w sumie leżę praktycznie , i nie wstaje jak nie muszę to np do toalety i wymiotować. Nie miałam siły nawet się umyć. Czy aż takie objawy nadal są w normie? Ginekolog u którego byłam zlecił mi badania ale mowil bym zrobiła dopiero przed kolejną wizyta czyli za około 3 tyg. Zaczęłam brać Doppler Herz dla ciężarnych, bardzo proszę o poradę jeśli można. USG było ok, żadnych krwawień. Bardzo dziękuje. Ps. Grudniowa 2020.
 
reklama
Witam , pomyślałam że napiszę bo w sumie nic nie trace, byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź w tych okolicznościach szczególnie, raczej wiadomo o co chodzi. Jakieś porady. Jestem w ciąży po raz pierwszy ,7 tydzień. Nie mogę skontaktować się z ginekologiem u którego byłam pierwszy raz a na pogotowiu mam obawy że mnie od męża odizolują i zaczną diagnozować na coś czego nie mam ale do rzeczy. Od 5 dni nie mam na nic siły, czytałam że w ciąży to normalne ale ja nie mam siły nawet chodzić do kuchni , zrobić sobie jedzenia, dłużej czyli z 10 min siedzieć , dłużej niż 5 min stać, a miewam nawet osłabienie na leżąco . Strasznie szybko się męczę, miałam tez przez to problem z dusznościami po śmiesznie lekkim wysiłku. Od 5 dni w sumie leżę praktycznie , i nie wstaje jak nie muszę to np do toalety i wymiotować. Nie miałam siły nawet się umyć. Czy aż takie objawy nadal są w normie? Ginekolog u którego byłam zlecił mi badania ale mowil bym zrobiła dopiero przed kolejną wizyta czyli za około 3 tyg. Zaczęłam brać Doppler Herz dla ciężarnych, bardzo proszę o poradę jeśli można. USG było ok, żadnych krwawień. Bardzo dziękuje. Ps. Grudniowa 2020.
A mierzyłaś ciśnienie może masz bardzo niskie i dlatego źle się czujesz. Może zadzwoń na telporadę i zapytaj co masz robić. Zmęczenie zmęczeniem ale jeśli nie jesteś w stanie wstać z łóżka to lepiej to sprawdzić.
 
Do góry