reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Jestem w stanie stać ale nie zbyt długo. Zdążyłam np obrać ziemniaki w kuchni i kroić na stojąco .Kilka sztuk. I tak się zmęczyłam , nie dokończyłam i wróciłam do łóżka bo słabo. Odbierałam na siedzaco. Nie jestem w stanie za długo stać ani siedzieć.
 
reklama
Witam , pomyślałam że napiszę bo w sumie nic nie trace, byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź w tych okolicznościach szczególnie, raczej wiadomo o co chodzi. Jakieś porady. Jestem w ciąży po raz pierwszy ,7 tydzień. Nie mogę skontaktować się z ginekologiem u którego byłam pierwszy raz a na pogotowiu mam obawy że mnie od męża odizolują i zaczną diagnozować na coś czego nie mam ale do rzeczy. Od 5 dni nie mam na nic siły, czytałam że w ciąży to normalne ale ja nie mam siły nawet chodzić do kuchni , zrobić sobie jedzenia, dłużej czyli z 10 min siedzieć , dłużej niż 5 min stać, a miewam nawet osłabienie na leżąco . Strasznie szybko się męczę, miałam tez przez to problem z dusznościami po śmiesznie lekkim wysiłku. Od 5 dni w sumie leżę praktycznie , i nie wstaje jak nie muszę to np do toalety i wymiotować. Nie miałam siły nawet się umyć. Czy aż takie objawy nadal są w normie? Ginekolog u którego byłam zlecił mi badania ale mowil bym zrobiła dopiero przed kolejną wizyta czyli za około 3 tyg. Zaczęłam brać Doppler Herz dla ciężarnych, bardzo proszę o poradę jeśli można. USG było ok, żadnych krwawień. Bardzo dziękuje. Ps. Grudniowa 2020.

Pierwszym krokiem to chyba teleporada w tych czasach. Spróbuj jutro się umówić. Bo jasne zmęczenie może być ale nie wiem czy aż takie. Jednak trochę niepokojące chociaż wiadomo, ze każda kobieta reaguje inaczej i może masz takie hiper objawy a wszystko jest dobrze. Skonsultować jednak ze specjalista zdecydowanie warto.
 
Witam , pomyślałam że napiszę bo w sumie nic nie trace, byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź w tych okolicznościach szczególnie, raczej wiadomo o co chodzi. Jakieś porady. Jestem w ciąży po raz pierwszy ,7 tydzień. Nie mogę skontaktować się z ginekologiem u którego byłam pierwszy raz a na pogotowiu mam obawy że mnie od męża odizolują i zaczną diagnozować na coś czego nie mam ale do rzeczy. Od 5 dni nie mam na nic siły, czytałam że w ciąży to normalne ale ja nie mam siły nawet chodzić do kuchni , zrobić sobie jedzenia, dłużej czyli z 10 min siedzieć , dłużej niż 5 min stać, a miewam nawet osłabienie na leżąco . Strasznie szybko się męczę, miałam tez przez to problem z dusznościami po śmiesznie lekkim wysiłku. Od 5 dni w sumie leżę praktycznie , i nie wstaje jak nie muszę to np do toalety i wymiotować. Nie miałam siły nawet się umyć. Czy aż takie objawy nadal są w normie? Ginekolog u którego byłam zlecił mi badania ale mowil bym zrobiła dopiero przed kolejną wizyta czyli za około 3 tyg. Zaczęłam brać Doppler Herz dla ciężarnych, bardzo proszę o poradę jeśli można. USG było ok, żadnych krwawień. Bardzo dziękuje. Ps. Grudniowa 2020.
Moze cisnienie lub anemia? Ja tez czuje sie bardzo slabo, zaslablam kilka razy a zawsze bylam wulkanem energii mysle ze hormony maja bardzo duzy wplyw na to
 
Bardzo sie zdenerwowalam przy rozmowie z bylym wlascicielem mieszkania ale szybko sie uspokoilam bo wiem ze nie powinnam sie denerwowac jednak no sie stalo wyprowadzil mnie bardzo mocno z rownowagi bardzo sie boje ze to zaszkodizlo dziecku. Czy moglo sie cos stac? Bolal mnie brzuch tak z 2 minuty lekko z tego stresu i przestal ale bardzo sie boje ze to moglo miec jakis wplyw
Wiadomo ze nerwy i stres nie wplywaja dobrze, ale nie przejmuh sie az tak. Ja w pierwszej ciazy przeszlam smierc Taty, niespodziewana bo mial tylko 47 lat, i to w ostatnim dniu naszego urlopu w Polsce. Mozesz sobie tylko wyobrazić co bylo potem. Ale ciaze donosilam i mala rozwija sie normalnie :) bylam w okolo 18 tyg wtedy
 
Wiadomo ze nerwy i stres nie wplywaja dobrze, ale nie przejmuh sie az tak. Ja w pierwszej ciazy przeszlam smierc Taty, niespodziewana bo mial tylko 47 lat, i to w ostatnim dniu naszego urlopu w Polsce. Mozesz sobie tylko wyobrazić co bylo potem. Ale ciaze donosilam i mala rozwija sie normalnie :) bylam w okolo 18 tyg wtedy
Dziekuje. Mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze. Bardzo sie obawiam o malenstwo. Jestem bardzo nerwową osobą i boje sie ze to bedzie miec jakis wplyw albo ze poronie. Okropnie mi przykro z powodu taty 😔
 
@Iz43ela, @martini6 @Rumiankowa gratulacje serduszek ❤
Witajcie nowe dziewczyny :)

U mnie znowu chyba plamienie się zaczyna ( czy jasno-brązowy śluz to już plamienie?)
Ja chyba oszaleję, pewnie mam za niski ten progesteron i nikt mnie tu nie zbada i nie wiadomo co zobaczę na usg za 2 tyg 😭
Patrzyłam w aptece internetowej i o dziwo mają tu dhupaston ,ale jak przekonać lekarza,żeby mi przepisał...
Nie wiem co robic

Dziękuję bardzo 🤗 skąd jesteś?
 
reklama
Do góry