reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

@Iz43ela, @martini6 @Rumiankowa gratulacje serduszek ❤
Witajcie nowe dziewczyny :)

U mnie znowu chyba plamienie się zaczyna ( czy jasno-brązowy śluz to już plamienie?)
Ja chyba oszaleję, pewnie mam za niski ten progesteron i nikt mnie tu nie zbada i nie wiadomo co zobaczę na usg za 2 tyg 😭
Patrzyłam w aptece internetowej i o dziwo mają tu dhupaston ,ale jak przekonać lekarza,żeby mi przepisał...
Nie wiem co robic
Nie masz możliwości isc prywatnie do polskiego ginekologa ?? Nie wiem skad jestes w Oslo napewno przyjmuja polscy ginekolodzy
 
reklama
Ja zamierzam karmić piersią przez pol roku minimum do roku max. Ze względów zdrowotnych dla dziecka ;) ale jeśli się nie da - to trudno, nie jest to dla mnie jakoś najważniejsze. W ogóle wyrodna ze mnie matka bo zamierzam mieć cc na życzenie mimo, ze niby sn jest lepszy.

a co do zmuszania do jedzenia... ja teraz się nie zmuszam do jedzenia. Jest mi niedobrze to nie jem, odrzuca mnie to tylko właśnie owoce czy „mokre” warzywa. Jak jest lepiej to jem normalnie.
jak przejdą mdłości to będę znów bardziej bilansować dietę, na razie nie ma o tym mowy.

Ja jestem jeszcze bardziej wyrodna, bo planuję cc i karmienie max 3 miesiące albo i wcale 😜 Ale do grudnia dużo czasu, może coś mi się pozmienia 😁
 
Ja jestem jeszcze bardziej wyrodna, bo planuję cc i karmienie max 3 miesiące albo i wcale 😜 Ale do grudnia dużo czasu, może coś mi się pozmienia 😁
No ja tez tak długo myślałam ale się złamałam, ze w sumie jak to lepsze to te pol roku wytrzymam, może rok ;)
No ale jak się nie da to nie będę rozpaczać. Ja jestem z cesarki i na mleku modyfikowanym i żyje :p
 
Ja też zamierzam karmić do roku max. Nie wyobrażam sobie dłużej
emoji85.png
@Iz43ela, @martini6 @Rumiankowa gratulacje serduszek ❤
Witajcie nowe dziewczyny :)

U mnie znowu chyba plamienie się zaczyna ( czy jasno-brązowy śluz to już plamienie?)
Ja chyba oszaleję, pewnie mam za niski ten progesteron i nikt mnie tu nie zbada i nie wiadomo co zobaczę na usg za 2 tyg 😭
Patrzyłam w aptece internetowej i o dziwo mają tu dhupaston ,ale jak przekonać lekarza,żeby mi przepisał...
Nie wiem co robic
dziekuje <3

moze rzeczywiście spróbuj do jakiegoś polskiego ginekologa? Może jakas elektroniczna recepta nawet z polski skoro teraz tak łatwo o teleporady? ;)
 
Uwierz gdybym miała możliwość już dawno bym tam była ,mieszkam w górach na zadupiu, do Oslo mam 350 km w jedną stronę. Do Bergen bliżej, szukałam na "Mojej Norwegii "ale nie znalazłam nic ,tylko Oslo i Horten, gdzie mam bardzo daleko...ale w akcie desperacji to nie wiem czy nie pojedziemy .


Nie masz możliwości isc prywatnie do polskiego ginekologa ?? Nie wiem skad jestes w Oslo napewno przyjmuja polscy ginekolodzy
 
Ja robiłam po, dopiero jak było serduszko bijące :) wtedy od razu robiłam wszystkie i morfologię i mocz i te takie rzeczy jak TSH, glukoza, przeciwciała itp :)
Bo ja już skierowanie dostałam na badania a na wizycie był sam pęcherzyk i nie wiem czy robić czy się wstrzymać. Trochę tak głupio, pójdę bez wyników to jeszcze pomyśli, że czekałam z nadzieją na brak zarodka i nie zrobiłam badań bo po co..
 
Uwierz gdybym miała możliwość już dawno bym tam była ,mieszkam w górach na zadupiu, do Oslo mam 350 km w jedną stronę. Do Bergen bliżej, szukałam na "Mojej Norwegii "ale nie znalazłam nic ,tylko Oslo i Horten, gdzie mam bardzo daleko...ale w akcie desperacji to nie wiem czy nie pojedziemy .
Kurcze to slabo w horten i oslo ci sami lekarze przyjmuja . Jeszcze mozesz spróbować poszukac poloznej z polski blizej ciebie ona moze pomóc "wypłynąć"na Twojego lekarza by cos przepisal . No jeszcze jest próbą zalatwienia leków w polsce (przez konsultacje telefoniczna ) i ściągnięcia leków przewoźnikiem
 
@Iz43ela, @martini6 @Rumiankowa gratulacje serduszek ❤
Witajcie nowe dziewczyny :)

U mnie znowu chyba plamienie się zaczyna ( czy jasno-brązowy śluz to już plamienie?)
Ja chyba oszaleję, pewnie mam za niski ten progesteron i nikt mnie tu nie zbada i nie wiadomo co zobaczę na usg za 2 tyg 😭
Patrzyłam w aptece internetowej i o dziwo mają tu dhupaston ,ale jak przekonać lekarza,żeby mi przepisał...
Nie wiem co robic
Jeśli byś chciała ja mam możliwość kupić bez recepty i mogłabym Ci wysłać pocztą. Chyba, że masz kogoś kto by Ci załatwił lek i przekazał.
 
Ja jestem jeszcze bardziej wyrodna, bo planuję cc i karmienie max 3 miesiące albo i wcale 😜 Ale do grudnia dużo czasu, może coś mi się pozmienia 😁
A ja bardzo chciałabym karmić chociaż pół roku. Z małą nie wyszło. Męczyłyśmy się do 6 tygodnia. Nie potrafiła ssać, brodawki miałam nie wyrobione, nie umiałam jej przystawić jak należy. A mleko miał tyle, że musiałam mrozić bo lodówka już była pełna. Tak mi było żal przechodzić na sztuczne, czułam się nie spełniona.. A cc też bym chciała na życzenie, ale jak będzie nie wiem. Nie dam rady drugi raz SN.
 
reklama
Kurcze to slabo w horten i oslo ci sami lekarze przyjmuja . Jeszcze mozesz spróbować poszukac poloznej z polski blizej ciebie ona moze pomóc "wypłynąć"na Twojego lekarza by cos przepisal . No jeszcze jest próbą zalatwienia leków w polsce (przez konsultacje telefoniczna ) i ściągnięcia leków przewoźnikiem

Rzeczywiście jest u nas w sąsiedniej miejscowości polski pediatra ,może ona zgodziłaby się wypisać receptę ,muszę się jakoś do niej dostać ... Dziękuję za pomysł 🌷
 
Do góry