reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ze jest okres 3 miesiecy wypowiedzenia i ze straci pieniadze bo nie bedzie mial kto mu placic ale pozniej znalezlismy kogos w zamian za nas przez co nie straci nic. W umowie nie jest nic napisane ze nie mozna wczesniej wypowiedziec ani o zadnym okresie 3 msc. Dodam ze my weszlismy na to mieszkanie po znajomej wczesniej i nie bylo zadnego problemu z kaucją i jakims 3 miesiecznym okresem....bo tego w umowie nie ma. Pisze jedynie ze kaucji nie zwroci kiedy bedzie cos zepsute. Nie dal tez wypowiedzenia wynajmu dajac jednoczesnie umowe komus innemu...i od niego rowniez kaucje pobral.
Pewnie dziala jakas instytucja praw lokatora czy cos takiego, napisz tam pismo z proba o porade, a oni juz sie szanownym panem zajma :)
 
reklama
Wspolczuje :( ja to ogólnie od kad tu jestem to łączę się w bólu z kazda z Was i mi przykro za każdym razem jak którejś coś się dzieje [emoji16] coraz bardziej emocjonalnie podchodzę do wszystkiego, chociaż zawsze bylam to teraz już strasznie [emoji16] dzisiaj pogoda też okropna się zrobiła, u Ciebie pewnie też pada? Może taki dzień i jutro będzie lepiej? :(
U nas dziś ładna pogoda, ale co z tego jak ja ledwo dam rade wstać do łazienki , chwile usiądę w salonie i spowrotem do łóżka bo zaraz mi słabo, nie da się normalnie funkcjonować, jak człowiek był aktywny a teraz praktycznie zamknięty w czterech ścianach to ciezko jest, normalnie wyć mi się chce .
 
Znalazłam sposób na moje mdłości. Nie wiem jak długo będzie działał ale jestem w szoku ;D
Puściłam sobie na pełna pare moja ulubiona muzykę, punk, i zaczęłam się z nimi drzeć :D trochę lepszy oddech widocznie bo już wysprzatalam pol chaty, zmieniłam pościel i nawet zupę nastawiłam ;D cały czas śpiewam :D
 
[GROUP=][/GROUP]
Uffff Tez ak mi się wydaje...Jutro sama nie wiem
Tez mialam stresa. Ale jest dobrze :) Napisalam do ginekolog:
IMG_20200501_153652.jpg
 
Znalazłam sposób na moje mdłości. Nie wiem jak długo będzie działał ale jestem w szoku ;D
Puściłam sobie na pełna pare moja ulubiona muzykę, punk, i zaczęłam się z nimi drzeć :D trochę lepszy oddech widocznie bo już wysprzatalam pol chaty, zmieniłam pościel i nawet zupę nastawiłam ;D cały czas śpiewam :D
U mnie cudem dzis okazala sie...kalarepa 😅
 
Super. Wyrównałaś ciśnienie śpiewając pewnie. To jak na karuzelach. Krzyczysz = nie wymiotujesz [emoji16]
Znalazłam sposób na moje mdłości. Nie wiem jak długo będzie działał ale jestem w szoku ;D
Puściłam sobie na pełna pare moja ulubiona muzykę, punk, i zaczęłam się z nimi drzeć :D trochę lepszy oddech widocznie bo już wysprzatalam pol chaty, zmieniłam pościel i nawet zupę nastawiłam ;D cały czas śpiewam :D
 
Super. Wyrównałaś ciśnienie śpiewając pewnie. To jak na karuzelach. Krzyczysz = nie wymiotujesz [emoji16]
Całkiem możliwe. Zresztą nieważne dlaczego - działa. Nawet zjadłam obiad. Oby ten sposób działał jak najdłużej. Gorzej jak się chrypy dorobię i wszyscy będą myśleli, że mam słynnego wirusa jak odchrząknę :p
 
reklama
Do góry