reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ufff
Czekałam niecierpliwie na wieści od Ciebie ;)


Bo przyznam się, że chyba Tobie najbardziej kibicuję jak poczytałam Twoją historię ;) Po prostu musi, musi być dobrze ;)

Cuuuudownie! :)

Dziękuje ślicznie kochana !! Nooo poryczalam się dzisiaj jak głupia 😂 ale jestem szczesliwa w końcu !! Życzę Ci dzisiaj również samych dobrych wiadomości ❤️✊🏻 teraz trzymamy kciuki za Ciebie ❤️🥰😍
 
Dziękuje ślicznie kochana !! Nooo poryczalam się dzisiaj jak głupia 😂 ale jestem szczesliwa w końcu !! Życzę Ci dzisiaj również samych dobrych wiadomości ❤✊🏻 teraz trzymamy kciuki za Ciebie ❤🥰😍
Ja sobie zaklinam rzeczywistość, ze jak u Ciebie jest dobrze to u mnie tez musi, nie ma bata ;))

Cudownie, serio aż się śmieje do telefonu jak głupia ;)
 
Mam pytanie😉czy wasi ginekolodzy badają wam piersi a może proponują usg piersi lub wydają skierowanie?Czy może wykonujecie usg na tzw.wlasna rękę?🤔Jak myślicie czy jesli od mojego ostatniego usg minęło 2lata powinnam w tej ciąży również wykonać?co myślicie....

Mnie dziś gin na wizycie pytała czy mam zrobione, robiłam w styczniu tego roku (skierowanie z lux med) więc nie płaciłam. Dostałam też karteczkę z badaniami, które należy zrobić w 1trymestrze i usg piersi tam było więc chyba jest konieczne.
@martini6 Gratulacje cieszę się bardzo :)
 
reklama
Uwaga odkrylam chyba dlaczego tak dramatycznie moja skora pokryla sie tradzikiem. Doslownie na przestrzeni ostatnich 2 tygodni dostalam tego wysypu. Czuje ze winowajcą jest DUPHASTON. Jestem swięcie przekonana, po hormonach mialam to samo a sam duphaston bralam tez chwilke jako nastolatka. To chyba on nasila tą masakre 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ czytam wlasnie ze czesto moze wywolywac on tradzik...a zastanawialam sie wlasnie zanim zaczelam go brac czy pogorszy mi cere...ze dopiero teraz do tego doszlam...to by sie pokrywało w sumie z tym coraz gorszym wysypem. Biore go 3 tygodnie w nie malej dawce...
 
Do góry