reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Będzie cudny na pewno ;)

A swoją droga daleko macie do swoich lekarzy? Dużo czasu tracicie na dojazd? Bo ja mam bliziutko, na piechotę chodzę i zajmuje mi to tak może 10min i jakoś tak mi się wydaje, ze jakbym miała dojeżdżać to pewnie w drodze jeszcze bardziej bym sie stresowała.

Ja z domu idę z 20 minut :) najpierw przechodzę obok swojej pracy, do której mam ok 15 minut, a stamtąd też często biegałam do ginekologa to 5 minutek ;D
 
reklama
Będzie cudny na pewno ;)

A swoją droga daleko macie do swoich lekarzy? Dużo czasu tracicie na dojazd? Bo ja mam bliziutko, na piechotę chodzę i zajmuje mi to tak może 10min i jakoś tak mi się wydaje, ze jakbym miała dojeżdżać to pewnie w drodze jeszcze bardziej bym sie stresowała.
Ja mam 400 km :) moja teściowa jest ginekologiem, jedziemy do niej, żeby mnie zbadala, ale generalnie będę szukała sobie jakiegoś lekarza na miejscu, bo nie wyobrażam sobie, że będę jeździć taki kawał drogi w zaawansowanej ciąży.
 
Nie martw się Mam tak samo, teraz wyglądam na twarzy jak drożdżówka. Używam najzwyklejszez garniera czysta twarz musimy przebolec Ale to chyba znak że chłopiec?? Miałam w poprzedniej ciąży też twarz tak zniszczona .
U mnie kazda najmniejsza zmiana czy klimatu czy nawet leków typu antybiotyk czy jedzenie wywoluje taki okropny tradzik. Wiedzialam ze w ciazy przez hormony tak bedzie...no ale ze az tak? Dawno tak nie mialam 😭😭😭 ostatnie lata calyczas mialam jakies masci antytradzikowe itp i to pewnie maskowalo problem a teraz nie moge ich uzywac bo to sa substancje w ciazy zakazane wiec przypuszczam ze to kolejny powod czemu nagle tak szybko sie pogarsza bo nie moge nic stosowac 😪☹ wyglad skory nie ma wplywu na plec. Moja mama miala piekna i na dziewczynki i na chlopczyka, kilka znajomych tak samo. Dawniej wierzyli ze to ma jakis wplyw ale jest udowodnione ze nie.
 
Ja w domu rodzinnym miałam kotkę a teraz z narzeczonym kupiliśmy Wilczaka czechosłowackiego i jest już z nami dwa lata. Zobacz załącznik 1113246Zobacz załącznik 1113247Zobacz załącznik 1113248
Ło. Mega też piesek :D u mnie w domu rodzinnym zawsze były zwierzaki, pies, rybki, chomik, świnka morska, zolwie, królik, kot. Co chwilę coś wymyślaliśmy z rodzeństwem :) ja bym bardzo chciała tutaj do mieszkania pieska, ale Alicja by zamęczyła :/ jestem zakochana w tej rasie <3
Screenshot_20200430-094232.png
 
Ja mam tak z 20-30 min autem. Tata mnie dziś zawozi żebym sama nie jechała bo słabo się czuje .... stres już sięga zenitu ! 😬
słusznie, słusznie niech wiezie ;)

Mi smutno bo mój mąż dziś ma najgorszy dzień w pracy w całym roku. Więc nawet nie wiem czy będzie mógł odebrać telefon jak już wyjdę. Zapewniał, że odbierze ale ja też rozumiem, że mają totalny młyn dziś :(
 
Mi się wydaje ze jesteście już mega daleko z ciążą 😁 ja mam dzisiaj dopiero 5+4 i nie mogę doczekać kolejnej wizyty u lekarza która mam 11 maja (u swojego lekarza mam dopiero 21 maja ale że nie mogę się doczekać to idę trochę szybciej z PZU) 😁 co jakiś czas mnie mdli albo jakiś zapach drażni ale nic poza tym zastanawiam się jak będę pracować jak przyjdą mdłości 😕
Również trzymam za was mocne kciuki 🤞
Jeszcze trochę i dzień tygodnia nie będzie miał znaczenia, to nie wyścigi :) ja też czuje, że jestem na szarym końcu bo dopiero 6+4 [emoji23] a może będzie tak, że urodzisz jako pierwsza w 38 tygodniu a my będziemy czekać do końca 40 :p nic nie wiadomo. Byle dzieciaki rosły jak należy a tydzień w te czy w te nie robi różnicy :D
 
Będzie cudny na pewno ;)

A swoją droga daleko macie do swoich lekarzy? Dużo czasu tracicie na dojazd? Bo ja mam bliziutko, na piechotę chodzę i zajmuje mi to tak może 10min i jakoś tak mi się wydaje, ze jakbym miała dojeżdżać to pewnie w drodze jeszcze bardziej bym sie stresowała.
Ja mam z 5-10 minut spacerkiem :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jeszcze trochę i dzień tygodnia nie będzie miał znaczenia, to nie wyścigi :) ja też czuje, że jestem na szarym końcu bo dopiero 6+4 [emoji23] a może będzie tak, że urodzisz jako pierwsza w 38 tygodniu a my będziemy czekać do końca 40 :p nic nie wiadomo. Byle dzieciaki rosły jak należy a tydzień w te czy w te nie robi różnicy :D
Wiadomo, ale wszystkie piszą o młodościach, zachciankach a u mnie brak zachcianek. Czasem tylko mnie lekko mdli i odrzuca jakiś intensywny zapach 😁 ale powiem szczerze że najbardziej czekam na USG z biciem serca 😁 i w tym was dogonić 😁
 
Do góry