reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Niestety nie dostałam duphastonu, powiedział że jak nie ma plamień to nie będzie mi zatruwał ciąży. Chyba muszę poszukać innego lekarza.
Lepiej zapobiegac niz pozniej sie martwic...ale ze zatruwać...ciekawa teoria. Poszlabym na twoim miejscu prywatnie albo skontaktowala sie telefonicznie z kims z pl. A jak dokladnie wyglada twoj progesteron bo mi chyba umknelo jesli podalas[/QUOTE]
 
A wy dziewczyny kiedy informowałyście lub będziecie informować rodzine/bliskich o ciąży ?

Ja chciałam poczekać do 3 miesiąca, ale w rozmowie z niektórymi wyszło samo, no i w pracy wiedzą, bo mam L4, a że mamy małą i zgraną grupę, to się rozniosło... Czasu nie cofnę, chociaż następnym razem postaram się dłużej utrzymać dla siebie tę nowinę ;)
 
Dziewczyny od 4 maja otwierają hotele <3
Udało się, jadę na rocznicę w weekend 23-25 maja <3

wiem, że nie na temat ale tak się cieszę! Mieliśmy świętować w ogóle na urlopie za granicą jak wszystko ale w obecnych czasach to i inne miasto cieszy :D
A kiedy dokładnie macie rocznicę ? Nam 25.05 mija rok od ślubu :)
 
Nie nadążam za Wami dziewczyny 🙈 Kilka dni i kilkadziesiąt stron do nadrobienia 😯 Byłam ostatnio na pierwszych badaniach krwi, wszystko ok :) Ale czekałam w kolejce 2 godziny 😯 Korzystacie już z przywileju pierwszeństwa dla ciężarnych? Mnie się wydaje, że na początku to przesada, choć myślałam że padnę w tej kolejce bez jedzenia do godziny 11 🙈
 
Nie nadążam za Wami dziewczyny 🙈 Kilka dni i kilkadziesiąt stron do nadrobienia 😯 Byłam ostatnio na pierwszych badaniach krwi, wszystko ok :) Ale czekałam w kolejce 2 godziny 😯 Korzystacie już z przywileju pierwszeństwa dla ciężarnych? Mnie się wydaje, że na początku to przesada, choć myślałam że padnę w tej kolejce bez jedzenia do godziny 11 🙈
Ja mam tak mało pracy a tak dużo myśli, że tu przesiaduję :p

Ja nie korzystam bo nie muszę, dzięki wirusowi wszystkie badania mam na godziny i nie ma żadnych kolejek. I szczerze nie wiem, ja sama zawsze ustępowałam miejsca ciężarnym ale mi samej to tak głupio, nigdy nie lubiłam korzystać z przywilejów więc pewnie o ile bym nie mdlała to pewnie bym nie skorzystała.
 
Ja mam tak mało pracy a tak dużo myśli, że tu przesiaduję :p

Ja nie korzystam bo nie muszę, dzięki wirusowi wszystkie badania mam na godziny i nie ma żadnych kolejek. I szczerze nie wiem, ja sama zawsze ustępowałam miejsca ciężarnym ale mi samej to tak głupio, nigdy nie lubiłam korzystać z przywilejów więc pewnie o ile bym nie mdlała to pewnie bym nie skorzystała.

U nas niestety większość laboratoriów zamknięta i nie ma zapisów, czeka się w kolejce. Mam dokładnie tak samo, zawsze przepuszczam a samej chyba byłoby mi głupio 🙄 Ale myślę, że pod koniec to uczucie mija i ma się wszystko gdzieś, byleby jak najszybciej załatwić 😂
 
reklama
Do góry