reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Słuchajcie ja dwa lata temu też miałam tak ładnie skaczącą betę, nagle zaczęłam plamić, na usg nic nie było widać mimo bety ponad 2,5tys. Nie wiem co ze mną jest nie tak... I też wtedy miałam duża torbiel.
 
Witam, ja po wizycie. W sumie to tak jak mówiłam jakoś nie panikuje, co ma być to będzie. Chociaż na dzisiejszej wizycie niewiele jeszcze było widać. Lekarka powiedziała że pęcherzyk jest ale mały mi się wydaje bo tylko 4,4 cm. Według mojej aplikacji mam dziś 5+2 dzień. Powiedziała jeszcze że w dobrym miejscu jest usytuowany i ładny okrągły ale czy coś z tego będzie to kazała za 2 tygodnie przyjść i się okaże. Ja się nie znam na tych wymiarach. Może któraś z was napisać jak to było u was na podobnym etapie?
 
reklama
Do góry