reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Zaraz zaraz zaraz
A kto mnie niedawno uspokajał ?
Hallllo ?
Proszę myśleć pozytywnie .
Ja właśnie wracam z drugiej bety.
Pewnie po południu wyniki ...
Echhh
Oj kochana nawet nie wiesz jak się staram myśleć pozytywnie. Ale z przeczuciami nie wygrasz.
Wizyta dopiero o 19.45 [emoji85]
Trzymam kciuki za betę [emoji110]
 
Kciuki zacisniete ✊✊
Ja już jutro wizyta i mam złe przeczucia ☹
Hej. Ja dzisiaj jadę na pierwsze badania krwi i moczu, jutro wizyta. Trzymajcie kciuki co by ta moja glukoza jakoś cudownie spadła [emoji28][emoji51][emoji849]
Też mam jutro wizyte, więc będziemy we 3 wariować. Zawsze w grupie raźniej, chociaż mam nadzieję że będą potrójne dobre wieści 😊

Oj kochana nawet nie wiesz jak się staram myśleć pozytywnie. Ale z przeczuciami nie wygrasz.
Wizyta dopiero o 19.45 [emoji85]
Trzymam kciuki za betę [emoji110]
Wiele razy tak miałam, że byłam PEWNA że to czym się martwię pójdzie najgorszym scenariuszem i prawie nigdy nie okazywało się to Prawdą Bardzo trzymam kciuki z całego serca życzę, żeby z ciążą było dobrze 😍
 
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i wyniki [emoji3059]
Ja dziś miałam jechać na te badania ale stwierdziłam że dziś poniedziałek więc będzie dużo moherów [emoji2960] i stwierdziłam że sobie pojadę jutro [emoji16]
A jak będę tak dni odwlekać to szybciej zleci do kolejnej wizyty [emoji16] (06.05)

Miłego Dnia!!!
 
Też mam jutro wizyte, więc będziemy we 3 wariować. Zawsze w grupie raźniej, chociaż mam nadzieję że będą potrójne dobre wieści [emoji4]


Wiele razy tak miałam, że byłam PEWNA że to czym się martwię pójdzie najgorszym scenariuszem i prawie nigdy nie okazywało się to Prawdą Bardzo trzymam kciuki z całego serca życzę, żeby z ciążą było dobrze [emoji7]
Oby i u mnie tak było [emoji120]
 
U mnie jutro wizyta na 10.15 u nowego lekarza...tez sie stresuje czy sie okaze kompetentny ale mam opinie od 1 osoby ze byl ok a od drugiej ze prowadzil jej zagrozona ciaze po 1 poronieniu i 1 pozamacicznej wiec licze ze bedzie ok. Choc to juz dziadzius o lasce 😅 licze ze ma doswiadczenie jak na swoj wiek
 
Hej u mnie też wynik niski 0.68, a odkąd się leczę nigdy nie zeszłam poniżej dwóch, jestem na euthyrox 125 a ty ?:)
Ja nigdy nie brałam leków od tarczycy , zawsze wyniki w granicach normy, w poprzedniej ciąży tez tsh spadło prawie do 0 , mój gin w szoku mówi ze nigdy nie widział takiego wyniku, ale czuje to, pocę się , ręce się trzęsą i mam okresowa arytmię , ale to w pierwszym trymestrze może tak być, nadczynność ciężarnych....
 
reklama
Przepraszam ze zapytam tez malenstwo się nie rozwijało jak i @Martusia1992 ? Mam za tydzień usg będzie to 10 tc i boje się bardzo żeby wszystko było okej bo mam krwiaka. Czy coś was niepokoiło a potem wyszło ze malenstwo się nie rozwijało ? Wiem ze to straszne dla was i przepraszam z góry...
Ja nie przewidywałam tego. Poszłam na normalną wizytę do ginekologa a ten stwierdził że od miesiąca płód się nie rozwija ;(
 
Do góry