reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
U mnie dzis sie zaczal 6 tydzien i nie mam ani pół objawu. Nawet zimno.przestalo mi być. Plecy nie bola, mdlosci brak, cycki bez zmian i cale szczęście, bo nadal ściągam mleko dla syna. Także gdyby nie pozytywny test i braj okresu, to bym w.ogole nie przypyszczala, ze moge byc w ciąży. Nie łudzę sie, ze tak zostanie do konca, ale oby jak najdłużej :D
 
Mam dokładnie tak samo. Aż się boję czy na usg wszystko wyjdzie dobrze.
U mnie dzis sie zaczal 6 tydzien i nie mam ani pół objawu. Nawet zimno.przestalo mi być. Plecy nie bola, mdlosci brak, cycki bez zmian i cale szczęście, bo nadal ściągam mleko dla syna. Także gdyby nie pozytywny test i braj okresu, to bym w.ogole nie przypyszczala, ze moge byc w ciąży. Nie łudzę sie, ze tak zostanie do konca, ale oby jak najdłużej :D
 
Ja też żyje normalnie.
Seks uprawialiśmy raz od kiedy dowiedziałam się o ciąży i póki co nic się nie wydarzyło :)
No ja tez od kiedy sie dowiedzielismy o ciazy to dwa razy. Na poczatku mialam troche stracha po poprzedniej ciazy straconej, ale poki co wszystko ok 😉

Co do spodni to mam kilka par, ktore juz mi sie ciezko dopinaly, wiec chyba je przerobie na ciazowe, a po ciazy kupie nowe, czas juz odnowic zawartosc szafy. A w lecie to obstawiam na lekkie sukienki, bo inaczej nie idzie tu wytrzymac.
 
A ja mam pytanie do dziewczyn, które mają już dzieci. Czy przeczucie co do płci Wam się sprawdziło? Oczywiście nie chodzi mi o to o kim marzyłyście, tylko takie świadome przeczucie co do płci 😊
Ja z pierwszym synkiem od początku czułam, że to chłopak (mimo, że chciałabym dziewczynke) i teraz też czuje chłopaka (ale szczerze po cichu liczę, że moje przeczucie i te wszystkie teorie Ramziego itd się nie sprawdza) 🙈
W poprzedniej ciąży od samego początku wiedziałam że będzie chłopak, zresztą teściowa też 😊 w domu się że mnie śmiali bo od początku kupowałam ciuszki dla chłopczyka no i mam chłopca. Teraz myślę że dziewczynka ale już nie mam takiej pewności jak poprzednio 🤣
 
reklama
U mnie dzis sie zaczal 6 tydzien i nie mam ani pół objawu. Nawet zimno.przestalo mi być. Plecy nie bola, mdlosci brak, cycki bez zmian i cale szczęście, bo nadal ściągam mleko dla syna. Także gdyby nie pozytywny test i braj okresu, to bym w.ogole nie przypyszczala, ze moge byc w ciąży. Nie łudzę sie, ze tak zostanie do konca, ale oby jak najdłużej :D

A jak było z Synkiem ?
 
Do góry