reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama

Załączniki

  • Screenshot_2020-04-25-10-20-28-14_253c695d8ca859c75f5915698f7eab97.png
    Screenshot_2020-04-25-10-20-28-14_253c695d8ca859c75f5915698f7eab97.png
    222,2 KB · Wyświetleń: 40
  • Screenshot_2020-04-25-10-20-15-91_0ba5fdbc9b2edf16aa2e7869b8428ab4.png
    Screenshot_2020-04-25-10-20-15-91_0ba5fdbc9b2edf16aa2e7869b8428ab4.png
    90,6 KB · Wyświetleń: 36
Mi to ogolnie w sumie nic nie jest. Czuje sie bardzo dobrze. Jedynie ta sennosc no i czasami mdlosci ale to zauwazylam ze mam jakos z godzine po przyjeciu duphastonu. Za 2 dni zaczynamy 8 tydzien :) w ogole sie nie przejmuje tym ze objawy sie nie nasilaja a nawet ze czuje sie wrecz jak np dzis swietnie. Wczesniej myslalam ze cos jest nie tak a kilka dni pozniej na usg zobaczylam serduszko wiec nie stresuje sie tym akurat 😊😊😊
 

Załączniki

  • Screenshot_20200425-102550_Pregnancy+.jpg
    Screenshot_20200425-102550_Pregnancy+.jpg
    194,3 KB · Wyświetleń: 55
Hej wam. Dzisiaj dla odmiany boli mnie prawa strona, i mam jakieś zaparcia, czyli to chyba prędzej te złogi w jelitach przyczyniają się do bólu w obu stronach podbrzusza. A, że ten jajowod lewy jest po operacji to go czuje mocniej. Tego chce się trzymać. W poniedziałek idę chyba ostatni raz na betę bo potem w środę lecę do lekarza. Myślę, że już chociaż pęcherzyk będzie widoczny, będzie 5+5 no i z obliczeń wynika, że beta wtedy powinna wynosić między 3400 a 12000 w zależności czy będzie rosła koło 100% czy dalej 200%. Ale jak wiadomo organizm to nie do końca matematyka i może być różnie.

O 12:00 jak codziennie będę dzwoniła na oiom i pytała się o tatę. Krótko mówiąc trafił do szpitala po silnym krwotoku z płuc, diagnoza to grzybica płuc, musieli usunąć prawy górny płat płuca. Planowana była operacja na 20 kwietnia jednak 17 kwietnia tata miał trzeci i już bardzo poważny krwotok, że musieli ratować życie. A operacja była planowana później bo czekali aż leki na miażdżyce przestaną działać, bo jakby, a raczej jak jednak podjęli się szybkiej operacji to nie mogli opanować krwotoku. Stan taty był bardzo bardzo bardzo bardzo ciężki. Przedwczoraj już było lepiej po dwóch operacjach, bo musiał mieć druga bo ciągle lała się krew, został jakiś krwiak. Jest bardzo słaby i mam nadzieję, że wyjdzie z tego. Chociaż lekarze starają się być dla nas realni i mówią, że szansa jest niewielka, ale jest jakaś. Musimy byc dobrej myśli. Mój tata ma 58 lat, nie wyobrażam sobie, że mogłoby go zabraknąć, jestem jedynakiem więc w sumie oprócz rodziców nie mam bliskiej rodziny. Po drugie on tak bardzo chciał wnuka, tyle lat czekał razem z nami, przed krwotokiem w piątek 17 zdążyłam mu powiedzieć, że jestem w ciąży, bo jego marzeniem było w końcu dowiedzieć się o tym jako pierwszy oczywiście oprócz męża rzecz jasna. Wiedziałam, że dzięki temu będzie miał większa wolę walki, tak bardzo się o niego boję i marzę o tym, by wyszedł z tego czym prędzej...
Kochana mam nadzieje ze tata wyjdzie z tego.. badz silna
 
reklama
No właśnie czytałam że jak jest za duża to też nie dobrze, postaram się o tym nie myśleć a do wizyty u lekarza 😁 a mam w środę
Ale słuchaj na wysokość bety hcg wpływa wiele czynników, po pierwsze owulacja mogła być szybciej niż myślisz. Po drugie może u ciebie było szybciej zagnieżdżenie a ono trwa między 6 a 12 dni. No i kwestia przyrostu. :) to twoja pierwsza beta rozumiem? Czy druga?
 
Do góry