reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja od 2 dni lepiej się czuje. Nie wiem czy to zasługa tego imbiru ale nie ma tragedii na wieczór troche gorzej się czuje ale daje radę... mi aplikacja pokazuje ale przez usg ciąża młodsza wiec dopiero jutro zaczynam 8 tc bo dziś 7+6 tak sadze 🤪
 

Załączniki

  • IMG_7059.jpg
    IMG_7059.jpg
    52,9 KB · Wyświetleń: 46
Mi to ogolnie w sumie nic nie jest. Czuje sie bardzo dobrze. Jedynie ta sennosc no i czasami mdlosci ale to zauwazylam ze mam jakos z godzine po przyjeciu duphastonu. Za 2 dni zaczynamy 8 tydzien :) w ogole sie nie przejmuje tym ze objawy sie nie nasilaja a nawet ze czuje sie wrecz jak np dzis swietnie. Wczesniej myslalam ze cos jest nie tak a kilka dni pozniej na usg zobaczylam serduszko wiec nie stresuje sie tym akurat 😊😊😊

Ja od 2 dni lepiej się czuje. Nie wiem czy to zasługa tego imbiru ale nie ma tragedii na wieczór troche gorzej się czuje ale daje radę... mi aplikacja pokazuje ale przez usg ciąża młodsza wiec dopiero jutro zaczynam 8 tc bo dziś 7+6 tak sadze 🤪
 
Ja mam pcos, to podobno też wskazanie do możliwości cukrzycy, zresztą jak widać mój wynik na to wskazuje. W pon powtarzam glukoze i idę z wynikami do gin na nfz. Jak się tym nie zajmie to kolejną wizyte mam prywatnie i mam nadzieję że ten lekarz się zajmie.
Jestem po ozt i w grupie ryzyka cukrzycy więc na dzień dobry jak powiedziałam ginekologowi to zlecił.
 
Dziewczyny a powiedzcie mi te które biorą acard na co bierzecie ? Bo mi bardzo ciężko się normlanie oddycha :( i kaszel mnie meczy od poczatku ciąży i nie wiem czy to czasem nie od hashimoto tarczycy. Wiem ze tez moja znajoma brała acard w ciąży a zapomniałam zapytać lekarza na co to w sumie ?
 
Dziewczyny a powiedzcie mi te które biorą acard na co bierzecie ? Bo mi bardzo ciężko się normlanie oddycha :( i kaszel mnie meczy od poczatku ciąży i nie wiem czy to czasem nie od hashimoto tarczycy. Wiem ze tez moja znajoma brała acard w ciąży a zapomniałam zapytać lekarza na co to w sumie ?
Na rozrzedzanie krwi. Dla tych, które miały poronienia, ciążę biochemiczne ogólnie problem z zagnieżdżeniem. Po nim jest dobre ukrwienie macicy. Albo badania genetyczne były nieprawidłowe jeśli chodzi o mutacje krzepliwości krwi.
 
reklama
A ja mam chyba zaparcia ale to podobny ból jak przy ostatnim poronieniu. Tępy ból podbrzusza i ból/mocne kłucie odbytu. 😡 I jak tu sobie z tym poradzić...
 
Do góry