reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Hej jestem tu nowa 😊
Ostatni okres miałam 20 marca, 17 kwietnia wykonałam test i wyszły 2 grube kreski. Jestem po jednym poronieniu zatrzymanym w 8 tyg 2017 w 2018 roku urodziłam w 36 tygodniu zdrowa córeczkę 😊 termin wypada mi na 27 grudnia i szczerze? Ciąża nieplanowana strasznie panikuje i jestem. Wręcz przerażona... Dzisaj z Om wychodzi 5tydzien do lekarza wybieram. Się w wtorek żadnych objawów oprócz strasznych boli podbrzusza i jajników dodam że moja ciąża w 2018 zakończyła się cesarka
 
Hej jestem tu nowa 😊
Ostatni okres miałam 20 marca, 17 kwietnia wykonałam test i wyszły 2 grube kreski. Jestem po jednym poronieniu zatrzymanym w 8 tyg 2017 w 2018 roku urodziłam w 36 tygodniu zdrowa córeczkę 😊 termin wypada mi na 27 grudnia i szczerze? Ciąża nieplanowana strasznie panikuje i jestem. Wręcz przerażona... Dzisaj z Om wychodzi 5tydzien do lekarza wybieram. Się w wtorek żadnych objawów oprócz strasznych boli podbrzusza i jajników dodam że moja ciąża w 2018 zakończyła się cesarka
Czesc ! Bedzie wszystko dobrze nie denerwuj sie wiem ze latwo tak napisac gorzej zrealizowac z czasem uczucie przerazenia zastapi uczucie radosci zobaczysz jak uslyszysz bicie serca wszystko sie zmieni
 
Tygodnie się liczy od pierwszego dnia cyklu więc za tydzień w środę będzie super termin, już 7 tydzien :)
Ja idę do gina dopiero 6+6 [emoji2]
Dziewczyny właśnie się zastanawiam kiedy iść do lekarza potwierdzić ciąże. Wg aplikacji łączącej od 1dc mam 5 tydzien i 4 dni, ale chyba powinnam mieć liczone od zapłodnienia. Z tego co wiem owulację miałam 14 DC. Wizytę u lekarza mam w przyszłą środę czy to nie będzie zawcześnie ?
 
Hej! Nie martw się. Wszystko będzie dobrze. Ja miałam ostatni okres 18 marca. Dziś mam 5+1. Do ginekologa idę dopiero 6+6.
Czemu ciąża jest zaskoczeniem? Zabezpieczaliście się?
Hej jestem tu nowa [emoji4]
Ostatni okres miałam 20 marca, 17 kwietnia wykonałam test i wyszły 2 grube kreski. Jestem po jednym poronieniu zatrzymanym w 8 tyg 2017 w 2018 roku urodziłam w 36 tygodniu zdrowa córeczkę [emoji4] termin wypada mi na 27 grudnia i szczerze? Ciąża nieplanowana strasznie panikuje i jestem. Wręcz przerażona... Dzisaj z Om wychodzi 5tydzien do lekarza wybieram. Się w wtorek żadnych objawów oprócz strasznych boli podbrzusza i jajników dodam że moja ciąża w 2018 zakończyła się cesarka
 
Czesc ! Bedzie wszystko dobrze nie denerwuj sie wiem ze latwo tak napisac gorzej zrealizowac z czasem uczucie przerazenia zastapi uczucie radosci zobaczysz jak uslyszysz bicie serca wszystko sie zmieni
Dziękuję za tak ciepłe słowa obawialam się że będę potępiana za mój wpis... Bo powinnam. Się cieszyć. Ale z tyłu głowy cały czas mam złe przeczucia w każdej z swoich ciąż miałam objawy od początku wiem że każda ciąża inna lecz brak objawów mi nie pomaga
 
reklama
Hej Dziweczyny,

Jak Juz pisalam mialam Termin u lekarza (Tak mylalam ze to Termin) ale pobrali mi tylko Krew i odeslali do domu.... Wyznaczyli nastepny termin dopiero na 14 Maja czyli na 8 tydzien, zrobilo mi sie tak cholernie przykro ze nawet nie moge o nic zapytac, ani USG nic, na slowo mi uwerzyli ze jestem w ciazy.... Mieszkam za granica...
 
Ostatnia edycja:
Do góry