reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Mój lekarz dziś powiedział, że BETA nie jest miarodajna w stwierdzeniu czy będzie wszystko ok, czy będzie puste jajo. Są przypadki kiedy jest piękny przyrost bety a kończy się ciąża na pustym jaju płodowym, a są przypadki kiedy dzieje się odwrotnie.
Każdy organizm jest inny.

Dokładnie tak też usłyszałam i bicie serca w mojej drugiej ciąży.
W 6tc i 4 dniu serce biło 110 na minutę.
Dzisiaj o to zapytałam.
Powiedział że dobrze że mnie lekarz nie nastraszyl .
Bo on sam niejednokrotnie widział takie niższe tętno a dzieci rodziły się zdrowe.
Nieraz jest tak że tak słabe tętno to już niestety dochodzi do poronienia .
Ale dobrze że mi lekarz wtedy tego nie powiedział. Bo nie wolno straszyć .
Różne są organizmy i nie ma jednych szablonów na wszystko.
 
Bo jest to kolejny problem, który mogę sobie wymyślić 😂


No, co Ci mam napisać. Kreatywności mi nie brakuje 😉
😂😂😂 no wymyslasz wymyslasz 🤣 bedzie dobrze i zadnych mi tu takich glupot prosze nie pisac i sie nie doszukiwac!!! Rozkaz myslenia pozytywnie. ❤❤❤ mowi to najwieksza panikara ktora sie do tego niestety nie umie zastosowac 😂
 
Dziewczyny, potrzebuję Waszej porady 😉 mam możliwość pójścia jutro na USG bo zwolniło się miejsce, to będzie 6+3, u lekarza byłam 5+1 ale było widać tylko pęcherzyk i zastanawiam się czy jest sens iść jutro? Bardzo chciałabym wiedzieć/widzieć więcej, pewnie jak każda z Was byłabym dużo spokojniejsza... No ale nie chcę iść "na marne", bo nadal będzie za wczesnie... Normalnie wizytę powinnam mieć w poniedziałek, ale kusi mnie ten jutrzejszy termin. Co myślicie?
Może być widać ale wcale nie musi. Ja bym poczekała do poniedziałku. To tylko parę dni różnicy.
 
reklama
Kolejny wieczor, kolejne okropne mdlosci i kolejne wymiotowanie. Nie wiem czemu na wieczor mnie bierze. 3 dzien pod rzad. Przez caly dzien nic a wieczor i to samo. Okropne uczucie miec takie mdlosci. Niech te co nie maja objawow sie ciesza!!!
 
Do góry