reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja chcialam miec 4 dzieci a tu 7 tydzien ciazy i ja juz ledwo zyje. Licze ze to po prostu 1 trymestr taki ciezki i pozniej przejdzie. Obysmy mogly cieszyc sie ciązami bez tych dolegliwosci 😊

Pierniczku ja po końcówce 1 ciąży przez zgage postanowiłam nigdy więcej Dzieci hahaha.
Jak urodzisz i przytulisz. Zobaczysz pierwszy raz buzke. Ucalujesz . Usłyszysz krzyk.
Wszystko zapominasz.
Ja już nie pamiętam tej zgagi.
Heh
Ile bym dała żeby znowu ją mieć 🤣🤣
 
Mam to samo !!! Z jednej strony tak mocno się cieszę, A z drugiej tak boję się bardzo. Ale musimy być dobrej myśli [emoji3059][emoji173][emoji173]
A ja wam powiem, że czuję się jak we śnie, nie wierzę, że jestem w ciąży. Boję się, że ten sen pryśnie jak mydlana bańka. Chyba ciężko będzie mi uwierzyć przez całą ciszę o ile będzie dobrze.
Kochana A spacerki Ci nie pomagają z nerwami?
Musisz znaleźć jakieś sobie zajęcie żeby może się w tym momencie uspokajać, wyciszyć [emoji3059][emoji3059]
A zobaczysz będziesz miała jeszcze gromadkę[emoji3059][emoji3059]
Niestety wqlcze z dosc zaawansowana nerwica i powinnam byc na lekach ale sadzilam ze ciaza mnie jakos "uzdrowi" bo to moje najwieksze szczescie i leki przestalam brac zeby nie truc malenstwa a mam wrazenie ze ataki jak są to jeszcze gorsze...mysle ze wina hormonow. Mam nadzieje ze szybko mina takie akcje choc nie sadze...ale warto myslec w strone pozytywna.
Aga przede wszystkim trzeba zmienić myślenie, pozytywne myślenie to podstawa !!! [emoji3059]
Czarne myśli proszę do kosza !!!
Jest nadzieja? Nie jest za duży i nie kwalifikuje się na pustke ? Ciekawe czy takie puste pęcherzyki więcej rosną.
Człowiek niby uczony ale jak człowiek czegoś bardzo pragnie to rozum robi się krótki.
Duphastonu mi nie dał.
Uważa, że wszystko jest w porządku.
Rozumiem, ale będziemy wspierać Cię!!![emoji173][emoji173]
Po wizycie dawaj koniecznie od razu znać co i jak [emoji4][emoji4]
Ja jutro o 8:40 mam wizytę i już mi się słabo robi ze stresu jak o tym myślę. Najgorsze, że mam lęk przed wizytami lekarskimi, zawsze przed wejściem do lekarza skacze mi puls, jest mi słabo z nerwów i dzięki temu że mąż ze mną chodził to dzielnie to znosiłam. A tu nie dość, że muszę iść sama to jeszcze to taka ważna wizyta...
Jezu xd teraz się zacznie [emoji16]
Tak. Będą. I jak się urodzi też będą. Już zawsze będą :D
I tego nam życzę :)
 
Mój lekarz dziś powiedział, że BETA nie jest miarodajna w stwierdzeniu czy będzie wszystko ok, czy będzie puste jajo. Są przypadki kiedy jest piękny przyrost bety a kończy się ciąża na pustym jaju płodowym, a są przypadki kiedy dzieje się odwrotnie.
Każdy organizm jest inny.
Dziewczyny a jak jest puste jajo to beta normalnie przyrasta i są objawy jak w prawidłowej ciąży?
 
reklama
Mam to samo !!! Z jednej strony tak mocno się cieszę, A z drugiej tak boję się bardzo. Ale musimy być dobrej myśli [emoji3059][emoji173][emoji173]
Kochana A spacerki Ci nie pomagają z nerwami?
Musisz znaleźć jakieś sobie zajęcie żeby może się w tym momencie uspokajać, wyciszyć [emoji3059][emoji3059]
A zobaczysz będziesz miała jeszcze gromadkę[emoji3059][emoji3059]Aga przede wszystkim trzeba zmienić myślenie, pozytywne myślenie to podstawa !!! [emoji3059]
Czarne myśli proszę do kosza !!!Rozumiem, ale będziemy wspierać Cię!!![emoji173][emoji173]
Po wizycie dawaj koniecznie od razu znać co i jak [emoji4][emoji4]Jezu xd teraz się zacznie [emoji16]
No jak tylko czuje ze zaczyna sie napad lękowy to od razu sprintem na szybki spacer ide. Pomaga. To jedyna rzecz ktora mnie uspokaja. Niestety w zimie to dosc uciazliwe jest tam wychodzic na takie zimno.
 
Do góry