reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Tysiące mysli chodzi mi po glowie dzis 5tydz i 2 dz. Jeszcze nie umowilam sie na wizyte tak bardzo sie boje . Chce juz isc by miec pewnosc ze uslysze bijace serduszko Co do objawów prócz tkliwosci piersi nic sie nie dzieje . Nie moge sobie miejsca znaleźć ... ufff dlaczego ten czas tak wolno plynie. Gratuluje wszystkim pieknych wizyt witam kolejne grudniowe mamusi :)))
 
reklama
Ja właśnie byłam na badaniu tsh i t4. Super sprawnie i jak zawsze sympatycznie (to akurat w luxmedzie). Śmiesznie bo jak mnie pani zapytała czy jestem w ciąży to odruchowo najpierw powiedziałam nie i smiejac się od razu poprawiłam. Chyba to nie do końca do mnie dociera ;p

Najgorzej, ze tabletkę wzięłam dopiero po powrocie wiec minimum 30min czekania na cokolwiek do zjedzenia/wypicia. No i jak nie mam mdłości za bardzo tak teraz na takim głodzie mnie meczy. No ale wytrzymam jakoś ;)
 
Tysiące mysli chodzi mi po glowie dzis 5tydz i 2 dz. Jeszcze nie umowilam sie na wizyte tak bardzo sie boje . Chce juz isc by miec pewnosc ze uslysze bijace serduszko Co do objawów prócz tkliwosci piersi nic sie nie dzieje . Nie moge sobie miejsca znaleźć ... ufff dlaczego ten czas tak wolno plynie. Gratuluje wszystkim pieknych wizyt witam kolejne grudniowe mamusi :)))

Ja tez w sumie tylko te piersi czuje. Bardzo okazjonalnie mdłości i to tez nie takie do wymiotów tylko takie słabe ;)
Myśle, ze zadzwonić umówić się warto - bo nie wiadomo ile w obecnej sytuacji będziesz czekać na wizytę ;)
trzeba być dobrej myśli!
 
Ja tez w sumie tylko te piersi czuje. Bardzo okazjonalnie mdłości i to tez nie takie do wymiotów tylko takie słabe ;)
Myśle, ze zadzwonić umówić się warto - bo nie wiadomo ile w obecnej sytuacji będziesz czekać na wizytę ;)
trzeba być dobrej myśli!
Pewno masz racje co do wizyty . Grunt to pozytywne mysli :)
 
Dziewczyny czy tyłka ja widze tą drugie kreskę? Jestem 6 dni przed @.
IMG_20200422_074308.jpeg
 
Dziewczyny czy tyłka ja widze tą drugie kreskę? Jestem 6 dni przed @. Zobacz załącznik 1109518
Ale to jest test owualcyjny, on ci nie wskaże ciąży. Wiadomo, że są historie, które niby mówią o tym, że pokazała ale wg mnie to po prostu przypadek. Chyba, że chodzi Ci o to czy owulacja będzie, to już Ci mówię, żeby określić nadchodząca owulacje kreski muszą byc chociaż o tej samej intensywności. Więc jeśli czekasz na ciążę zrób test ciążowy jutro albo poczekaj do terminu @. Albo idź na betę.
 
reklama
Do góry