reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

A gdybys sprowokowala wymioty, to nie byloby ci lepiej? Ja sie tak ratowalam w poprzedniej ciąży. Jak mi nie chcialo puscic ani w jedna ani w druga, toze pomagalo oproznienie po prostu żołądka. W sumie jal sobie pomyśle, ze teraz mialabym miec tak znowu, to az mi sie odechciewa.
Nie probowalam prowokować, bardzo tego nie lubię :( ale chyba tak zrobię następnym razem.

A w piwnicy zapas pepsi w puszce najlepsze na mdłości i odbijanie.

Wypilam łyka coli I bałam się więcej przez kamienie... na szczęście nie był to atak kamieni.
 
reklama
Dziewczyny wlasnie, co do herbaty mietowej i innych, bo ja uwielbiam i w pierwszej ciazy pilam, ale tu w Hiszpanii sie dowiedzialam, ze w ciazy sie nie powinno i jeszcze innych herbat, bo moga np. prowokowac skorcze lub dzialac toksycznie na dziecko. Slyszalyscie o czyms takim?
Piłam koperkowom herbatę i było ok w pierwszej ciąży.
 
A gdybys sprowokowala wymioty, to nie byloby ci lepiej? Ja sie tak ratowalam w poprzedniej ciąży. Jak mi nie chcialo puscic ani w jedna ani w druga, toze pomagalo oproznienie po prostu żołądka. W sumie jal sobie pomyśle, ze teraz mialabym miec tak znowu, to az mi sie odechciewa.
Lepiej nie prowokowac mozna doprowadzic do niefajnych rzeczy z zoladkiem i przelykiem albo zrobic sobie przepukline
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny wlasnie, co do herbaty mietowej i innych, bo ja uwielbiam i w pierwszej ciazy pilam, ale tu w Hiszpanii sie dowiedzialam, ze w ciazy sie nie powinno i jeszcze innych herbat, bo moga np. prowokowac skorcze lub dzialac toksycznie na dziecko. Slyszalyscie o czyms takim?
Rozmawiałam z dietetyczka i ona właśnie tez powiedziała mi, ze mięta może zaszkodzić, spowodować poronienie, w szoku byłam. Ale rumianek, melisa i do 2 szklanek pokrzywy ok wg tego co mówiła ;)
 
Jestem po wizycie. Jest pecherzyk ciazowy 12 mm i pecherzyk zoltkowy 🥰Tutaj mi Pani doktor nie podala wymiarow, ale wyglada jak 1/4 tego pecherzyka ciazowego :) zarodka jeszcze nie widac ale sama mowila ze to za wczesnie. Ogolnie tak sie zestresowalam przed wizyta ze myslalam ze zemdleje. Mowila ze to 5+1 i na razie ladnie to wyglada. Oprocz duphastonu przepisala jeszcze luteine a na zbicie TSH nic bo mowila ze jeszcze nie iest tak wysokie. Ja sobie je zbadam za okolo tydzien i najwyzej do niej napisze jak podskoczy. Kolejna wizyta za 3 tygodnie ;)
U mnie podobnie 5 tydzień 🥰 12mm pecherzyk ciążowy i3.7 mm pecherzyk zoltkowy 😊 Kolejna wizyta za 2 tygodnie 🙂 Trzymam kciuki 😍
 
Lepiej nie prowokowac mozna doprowadzic do niefajnych rzeczy z zoladkiem i przelykiem albo zrobic sobie przepukline
Wiadomo, ze jeśli nie ttzeba, to lepiej nie, ale czasem jest tak, ze czlowiek musi jakos funkcjonowac, bo obowiązki/dzieciz/inne ważne sprawy a z notorycznymi mdlosciami czy bolem sie nie da. Mniejsze zło.
Rozmawiałam z dietetyczka i ona właśnie tez powiedziała mi, ze mięta może zaszkodzić, spowodować poronienie, w szoku byłam. Ale rumianek, melisa i do 2 szklanek pokrzywy ok wg tego co mówiła ;)
Ja wiem tylko, zeby szałwii nie pić po porodzie, bo hamuje laktacje
 
reklama
Dziewczyny wlasnie, co do herbaty mietowej i innych, bo ja uwielbiam i w pierwszej ciazy pilam, ale tu w Hiszpanii sie dowiedzialam, ze w ciazy sie nie powinno i jeszcze innych herbat, bo moga np. prowokowac skorcze lub dzialac toksycznie na dziecko. Slyszalyscie o czyms takim?
Tak jak byłam w ciąży z córką pamiętam że mięty i cos jeszcze ale nie pamiętam co dokładnie chyba o rumianek chodziło
 
Do góry