reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziekuje ;) ginekolog mi przepisala rozne leki bo pol roku temu poronilam. Do tego biore jeszcze encorton ktory tez ma pomoc podtrzymac ciaze.
E no to z takim zestawen teraz na pewno bedzie dobrze :)
Dzięki, trochę mnie uspokoiłaś. :) Nigdzie nie znalazłam jednoznacznej informacji, tylko "w 1 trymestrze nie przyjmować żadnych leków", a nie wyobrażam sobie próbować dotrwać "domowymi sposobami" do 2 trymestru... :o


Dzięki! Niejedną już przeżyłam, więc chociaż doświadczenia trochę mam jak przeżyć do wizyty :D
Na luzie, ja w poprzedniej ciąży na początku tez miałam infekcjeinfekcje, ale szybko nsie wyleczylam. Teraz jest duzo możliwości, duzo bezpiecznych lekow, nie ma sie czego obawiac.
Ja też czuje się ciezko przed atakiem.. tak samo czuje się przy mdlosciach.. pewnie podświadomie boje się ataku able mdlosci spędzają mnie w większy strach.. A że mdlosci okropne to tymbardziej.


Więc może coś naruszył Ci doktorka. Łez odpoczywaj i bądź dobrej myśli. Czesto po badaniu mozna płacić bo wszystko mocno ukrqione teraz.
A zauwazasz, ze po czyms konkretnie masz mdlosci? Ja np nie moge na wieczor jeść sera żółtego, albo drozdzowego ciasta. A parowancow to w ogileogóle. Ile razy bym nie zjafla, tyle razy poten umieram
No właśnie nie bardzo minely po nospie te bóle. Ale leżę i odpoczywam ile mogę a mąż zajmuje sie Olkiem :)
II prawidlowo ;)
 
reklama
Jestem po wizycie. Jest pecherzyk ciazowy 12 mm i pecherzyk zoltkowy 🥰Tutaj mi Pani doktor nie podala wymiarow, ale wyglada jak 1/4 tego pecherzyka ciazowego :) zarodka jeszcze nie widac ale sama mowila ze to za wczesnie. Ogolnie tak sie zestresowalam przed wizyta ze myslalam ze zemdleje. Mowila ze to 5+1 i na razie ladnie to wyglada. Oprocz duphastonu przepisala jeszcze luteine a na zbicie TSH nic bo mowila ze jeszcze nie iest tak wysokie. Ja sobie je zbadam za okolo tydzien i najwyzej do niej napisze jak podskoczy. Kolejna wizyta za 3 tygodnie ;)

Super !!! ❤❤ bardzo się cieszę, że wszystko okey 😊 niech dzidzia rośnie 🥰🥰
 
Kurde nie działa mi coś aplikacja , a w tej przeglądarce to jakoś dziwnie :/

Dziewczyny musi być dobrze !!!

Mi na szczęście dziś dzień zleciał niespodziewanie przyjechała do mnie kumpela i zrobiłyśmy 12 km spacerkiem 😊 A jutro już wizyta więc minęło mi trochę czasu i nie miałam czasu na stresowanie. Ale pewnie jutro zejdę na zawał🙈🙈
 
Kurde nie działa mi coś aplikacja , a w tej przeglądarce to jakoś dziwnie :/

Dziewczyny musi być dobrze !!!

Mi na szczęście dziś dzień zleciał niespodziewanie przyjechała do mnie kumpela i zrobiłyśmy 12 km spacerkiem 😊 A jutro już wizyta więc minęło mi trochę czasu i nie miałam czasu na stresowanie. Ale pewnie jutro zejdę na zawał🙈🙈

Oj to napewno, ja dopiero w czwartek a już nie mogę się doczekać i stresuje się mimo wszystko 😁🙈
 
E no to z takim zestawen teraz na pewno bedzie dobrze :)

Na luzie, ja w poprzedniej ciąży na początku tez miałam infekcjeinfekcje, ale szybko nsie wyleczylam. Teraz jest duzo możliwości, duzo bezpiecznych lekow, nie ma sie czego obawiac.

A zauwazasz, ze po czyms konkretnie masz mdlosci? Ja np nie moge na wieczor jeść sera żółtego, albo drozdzowego ciasta. A parowancow to w ogileogóle. Ile razy bym nie zjafla, tyle razy poten umieram

II prawidlowo ;)

Wiesz co nie mogę sera i tłustego, jajek zeby nie mieć ataków..
Dziś zjadłam bułkę z ogórkiem świeżym I po ten bylam w kuchni czasie smażenia miesa.. dopadly mnie mdlosci I męczyły 4 godz.
Ogólnie mdlosci A mdlosci.. puki jest tak ze mnie mdli Ale funkcjonuje to spoko.. Ale jak mną rzuca na wymioty bez wymiotow I żadna pozycja nie daje ulgi.. bałam głośno jak chłop po piwie z częstotliwościa masakryczna to nie daje rady :(

Jak przeszły mdlosci zjadłam przygotowany ryż z marchewką na wodzie...
 
Wiesz co nie mogę sera i tłustego, jajek zeby nie mieć ataków..
Dziś zjadłam bułkę z ogórkiem świeżym I po ten bylam w kuchni czasie smażenia miesa.. dopadly mnie mdlosci I męczyły 4 godz.
Ogólnie mdlosci A mdlosci.. puki jest tak ze mnie mdli Ale funkcjonuje to spoko.. Ale jak mną rzuca na wymioty bez wymiotow I żadna pozycja nie daje ulgi.. bałam głośno jak chłop po piwie z częstotliwościa masakryczna to nie daje rady :(

Jak przeszły mdlosci zjadłam przygotowany ryż z marchewką na wodzie...
A gdybys sprowokowala wymioty, to nie byloby ci lepiej? Ja sie tak ratowalam w poprzedniej ciąży. Jak mi nie chcialo puscic ani w jedna ani w druga, toze pomagalo oproznienie po prostu żołądka. W sumie jal sobie pomyśle, ze teraz mialabym miec tak znowu, to az mi sie odechciewa.
 
Wiesz co nie mogę sera i tłustego, jajek zeby nie mieć ataków..
Dziś zjadłam bułkę z ogórkiem świeżym I po ten bylam w kuchni czasie smażenia miesa.. dopadly mnie mdlosci I męczyły 4 godz.
Ogólnie mdlosci A mdlosci.. puki jest tak ze mnie mdli Ale funkcjonuje to spoko.. Ale jak mną rzuca na wymioty bez wymiotow I żadna pozycja nie daje ulgi.. bałam głośno jak chłop po piwie z częstotliwościa masakryczna to nie daje rady :(

Jak przeszły mdlosci zjadłam przygotowany ryż z marchewką na wodzie...
Na kolację zjadłam chleb z majonezem. Już się boję co będzie z ranna.jak nie zwymiotuje codziennie rano nie mogę funkcjonować:) na bank chłopiec będzie czuje.
 
reklama
Dziewczyny mam straszny problem że stwierdzeniem kiedy mam mdlosci A kiedy zaczyna się atak kamieni :/
Atak kamieni zaczyna się mdlosciami I odbijaniem... eh
Dziś zjadłam tylko chleb z ogórkiem świeżym.. później robilam troche w kuchni w trakcie smażyłam się karkówka na gulasz warzywa.. No i zaraz mnie dopadło.. I nie wiem czy to kolka czy mdlosci..
Ogólnie siedzę w sypialni, bo tylko tu nie czuć obiadu. Wypilam herbatę miętowa...
To mnie wykończył na prawdę :( już staram się nie jeść ciezko A tu dalej mnie męczy.. najgorsze że jak nie zareaguje od razu to potem bol prEokropny..
Teraz leżę dalej mnie muli chodzi mniej I czuje I słyszę jak herbata się przelewa.. A brzuch steka- takie dźwięki dziwne..
Dziewczyny wlasnie, co do herbaty mietowej i innych, bo ja uwielbiam i w pierwszej ciazy pilam, ale tu w Hiszpanii sie dowiedzialam, ze w ciazy sie nie powinno i jeszcze innych herbat, bo moga np. prowokowac skorcze lub dzialac toksycznie na dziecko. Slyszalyscie o czyms takim?
 
Do góry