reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Moze to po prostu mdlosci jako mdłości. Lepsze juz chyba to, niz ataki kolki zolciowej. U mnie zaczyna sie zawsze w trakcie jedzenia, w momencie czuje, ze robi mi siesie strasznie ciezko na brzuchu i juz wiem, ze atak w koncu przyjdzie, najczesciej w nocy.

Gratuluję poyzytywnej wizyty ;) Pewnie pisalas, a ja nie doczytalam, ale czemu bierzesz duphaston i teraz luteine jeszcze? Profilaktycznie?
Dziekuje ;) ginekolog mi przepisala rozne leki bo pol roku temu poronilam. Do tego biore jeszcze encorton ktory tez ma pomoc podtrzymac ciaze.
 
reklama
Mnie druga też bolała Ale zanim się bol rozkręcil jak w pierwszej leki pomogły.. Ale też już było źle.. mimo wszystko I tak wolałam ta karmić bo bolało troche mniej.


No wlasnie glownie mdlosci I odbijanie, ale doszedł tkliwy brzuch i kłucie.. jednak nie tak silne jak zwykle.


Ja ostatnie ataki mialam karmiac córkę ok rok temu.. I wróciły w ciazy teraz.. pierwszy atak dzien przed pozytywnym testem (z córką ostatnio też po zagniezdzenie mialam jakby atak Choc wtedy nie wiedziałam że mam kamienie)
Ból nie do zniesienia.. A dziś glownie mdlosci odbijanie az zanosiło na wymioty..


Puki serduszko bije to postaraj się być spokojna. Kiedy się plamienie zaczęło? Przed czy po wizycie ?
Po wizycie się zaczęło. Znaczy doktorka widziała już na wizycie że może się pojawić i się pojawiło.
 
S
Hej, dziewczyny! Mam nadzieję, że mogę dołączyć. ;)

Jestem w swojej pierwszej ciąży, dość niespodziewanej, bo udało się bardzo szybko. Aktualnie początek 6 tygodnia. Jestem już po pierwszym USG, podobno wszystko dobrze, ale nie słychać jeszcze bicia serca. YS: 4mm. Kolejne USG za 2-3 tygodnie. Jutro idę na badania krwi.
Dodatkowo wydaje mi się, że złapałam jakąś infekcję grzybiczą, kiedyś dawno temu łapałam co chwilę, ale miałam nadzieję, że już się z tego wyleczyłam. Dopiero w piątek idę do lekarza, mam nadzieję, że zrobi mi badania. Strasznie się stresuję ewentualnym leczeniem, bo to dopiero 1 trymestr. :(
Gratuluję! :) oby ta infekcja była łatwa do ogarnięcia. :)
 
Infekcje w ciąży sa bardzo czeste, ale leczenie jest bezpieczne, takze bez stresu ;)
Dzięki, trochę mnie uspokoiłaś. :) Nigdzie nie znalazłam jednoznacznej informacji, tylko "w 1 trymestrze nie przyjmować żadnych leków", a nie wyobrażam sobie próbować dotrwać "domowymi sposobami" do 2 trymestru... :o

S

Gratuluję! :) oby ta infekcja była łatwa do ogarnięcia. :)
Dzięki! Niejedną już przeżyłam, więc chociaż doświadczenia trochę mam jak przeżyć do wizyty :D
 
Moze to po prostu mdlosci jako mdłości. Lepsze juz chyba to, niz ataki kolki zolciowej. U mnie zaczyna sie zawsze w trakcie jedzenia, w momencie czuje, ze robi mi siesie strasznie ciezko na brzuchu i juz wiem, ze atak w koncu przyjdzie, najczesciej w nocy.

Gratuluję poyzytywnej wizyty ;) Pewnie pisalas, a ja nie doczytalam, ale czemu bierzesz duphaston i teraz luteine jeszcze? Profilaktycznie?

Ja też czuje się ciezko przed atakiem.. tak samo czuje się przy mdlosciach.. pewnie podświadomie boje się ataku able mdlosci spędzają mnie w większy strach.. A że mdlosci okropne to tymbardziej.

Po wizycie się zaczęło. Znaczy doktorka widziała już na wizycie że może się pojawić i się pojawiło.
Więc może coś naruszył Ci doktorka. Łez odpoczywaj i bądź dobrej myśli. Czesto po badaniu mozna płacić bo wszystko mocno ukrqione teraz.
 
Spokojnie, taki ból wcale nie musi oznaczac niczego zlego. Teraz się wszystko rozrasta, rozciąga, to i moze boleć bardziej. Przeszlo po tabletce?

Strasznie wspolczuje ci tych ataków. Ja tez mam kamienie w woreczku, ataki ostatnio przystopowaly, chociaz ostatni byl tak silny, ze myślałam serio, ze umre, albo co najmniej zemdleje. Dramat.

W pierwszej ciąży tez plamilam duzo, dopoki nie zaczęłam brac duphastonu. Dostalas luteine, wiecze plemienia powinny ustac, a ciąża moze po prostu jest mlodsza. Najwazniejsze, zeze serduszko bije :)
No właśnie nie bardzo minely po nospie te bóle. Ale leżę i odpoczywam ile mogę a mąż zajmuje sie Olkiem :)
 
Hej, dziewczyny! Mam nadzieję, że mogę dołączyć. ;)

Jestem w swojej pierwszej ciąży, dość niespodziewanej, bo udało się bardzo szybko. Aktualnie początek 6 tygodnia. Jestem już po pierwszym USG, podobno wszystko dobrze, ale nie słychać jeszcze bicia serca. YS: 4mm. Kolejne USG za 2-3 tygodnie. Jutro idę na badania krwi.
Dodatkowo wydaje mi się, że złapałam jakąś infekcję grzybiczą, kiedyś dawno temu łapałam co chwilę, ale miałam nadzieję, że już się z tego wyleczyłam. Dopiero w piątek idę do lekarza, mam nadzieję, że zrobi mi badania. Strasznie się stresuję ewentualnym leczeniem, bo to dopiero 1 trymestr. :(
Pewnie, że możesz :) gratuluję II :) spokojnie na infekcje lekarz zapisze Ci leki, które nie zaszkodzą dzidziusiowi :)
 
Więc może coś naruszył Ci doktorka. Łez odpoczywaj i bądź dobrej myśli. Czesto po badaniu mozna płacić bo wszystko mocno ukrqione teraz.
[/QUOTE]

Być może że naruszyła. Teraz jak byłam w toalecie to widziałam małe skrzepy i zaczęłam znowu panikowac...
 
Więc może coś naruszył Ci doktorka. Łez odpoczywaj i bądź dobrej myśli. Czesto po badaniu mozna płacić bo wszystko mocno ukrqione teraz.

Być może że naruszyła. Teraz jak byłam w toalecie to widziałam małe skrzepy i zaczęłam znowu panikowac...
[/QUOTE]

Trzymam Kciuki by te skrzepy były z tego naruszenia.
 
reklama
Do góry