reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny dziala wam aplikacja? Czy też pokazuje ze błąd Jest za każdym razem Jak się wchodzi
 

Załączniki

  • Screenshot_20200421-174733.jpg
    Screenshot_20200421-174733.jpg
    142,6 KB · Wyświetleń: 28
Mnie obie piersi tak bolały więc może taka moja "uroda" 😔 ale masz rację tego bólu nie da się zapomnieć.
Mnie druga też bolała Ale zanim się bol rozkręcil jak w pierwszej leki pomogły.. Ale też już było źle.. mimo wszystko I tak wolałam ta karmić bo bolało troche mniej.

Współczuję Ci z tymi kamieniami :( A teraz boli Cię tak mocno jak w ataku czy na razie masz mdłości? Ja z kolei mam problem z ogarnięciem uczucia głodu. I mam wrażenie, że czasem mam mdłości z głodu ale pewna nie jestem. No a jak już te mdłości mam to oczywiście nic zjeść nie mogę.. błędne kolo.. w jelitach też mi się często przewraca i często mam rozwolnienie..
No wlasnie glownie mdlosci I odbijanie, ale doszedł tkliwy brzuch i kłucie.. jednak nie tak silne jak zwykle.

Spokojnie, taki ból wcale nie musi oznaczac niczego zlego. Teraz się wszystko rozrasta, rozciąga, to i moze boleć bardziej. Przeszlo po tabletce?

Strasznie wspolczuje ci tych ataków. Ja tez mam kamienie w woreczku, ataki ostatnio przystopowaly, chociaz ostatni byl tak silny, ze myślałam serio, ze umre, albo co najmniej zemdleje. Dramat.

W pierwszej ciąży tez plamilam duzo, dopoki nie zaczęłam brac duphastonu. Dostalas luteine, wiecze plemienia powinny ustac, a ciąża moze po prostu jest mlodsza. Najwazniejsze, zeze serduszko bije :)
Ja ostatnie ataki mialam karmiac córkę ok rok temu.. I wróciły w ciazy teraz.. pierwszy atak dzien przed pozytywnym testem (z córką ostatnio też po zagniezdzenie mialam jakby atak Choc wtedy nie wiedziałam że mam kamienie)
Ból nie do zniesienia.. A dziś glownie mdlosci odbijanie az zanosiło na wymioty..

Dziekuje za wsparcie. Teraz bardziej wierze ze wszystko bedzie okej. Dziekuje 💋💋💋
Puki serduszko bije to postaraj się być spokojna. Kiedy się plamienie zaczęło? Przed czy po wizycie ?
 
Jestem po wizycie. Jest pecherzyk ciazowy 12 mm i pecherzyk zoltkowy 🥰Tutaj mi Pani doktor nie podala wymiarow, ale wyglada jak 1/4 tego pecherzyka ciazowego :) zarodka jeszcze nie widac ale sama mowila ze to za wczesnie. Ogolnie tak sie zestresowalam przed wizyta ze myslalam ze zemdleje. Mowila ze to 5+1 i na razie ladnie to wyglada. Oprocz duphastonu przepisala jeszcze luteine a na zbicie TSH nic bo mowila ze jeszcze nie iest tak wysokie. Ja sobie je zbadam za okolo tydzien i najwyzej do niej napisze jak podskoczy. Kolejna wizyta za 3 tygodnie ;)
 
Hej, dziewczyny! Mam nadzieję, że mogę dołączyć. ;)

Jestem w swojej pierwszej ciąży, dość niespodziewanej, bo udało się bardzo szybko. Aktualnie początek 6 tygodnia. Jestem już po pierwszym USG, podobno wszystko dobrze, ale nie słychać jeszcze bicia serca. YS: 4mm. Kolejne USG za 2-3 tygodnie. Jutro idę na badania krwi.
Dodatkowo wydaje mi się, że złapałam jakąś infekcję grzybiczą, kiedyś dawno temu łapałam co chwilę, ale miałam nadzieję, że już się z tego wyleczyłam. Dopiero w piątek idę do lekarza, mam nadzieję, że zrobi mi badania. Strasznie się stresuję ewentualnym leczeniem, bo to dopiero 1 trymestr. :(
 
Mnie druga też bolała Ale zanim się bol rozkręcil jak w pierwszej leki pomogły.. Ale też już było źle.. mimo wszystko I tak wolałam ta karmić bo bolało troche mniej.


No wlasnie glownie mdlosci I odbijanie, ale doszedł tkliwy brzuch i kłucie.. jednak nie tak silne jak zwykle.


Ja ostatnie ataki mialam karmiac córkę ok rok temu.. I wróciły w ciazy teraz.. pierwszy atak dzien przed pozytywnym testem (z córką ostatnio też po zagniezdzenie mialam jakby atak Choc wtedy nie wiedziałam że mam kamienie)
Ból nie do zniesienia.. A dziś glownie mdlosci odbijanie az zanosiło na wymioty..


Puki serduszko bije to postaraj się być spokojna. Kiedy się plamienie zaczęło? Przed czy po wizycie ?
Moze to po prostu mdlosci jako mdłości. Lepsze juz chyba to, niz ataki kolki zolciowej. U mnie zaczyna sie zawsze w trakcie jedzenia, w momencie czuje, ze robi mi siesie strasznie ciezko na brzuchu i juz wiem, ze atak w koncu przyjdzie, najczesciej w nocy.
Jestem po wizycie. Jest pecherzyk ciazowy 12 mm i pecherzyk zoltkowy 🥰Tutaj mi Pani doktor nie podala wymiarow, ale wyglada jak 1/4 tego pecherzyka ciazowego :) zarodka jeszcze nie widac ale sama mowila ze to za wczesnie. Ogolnie tak sie zestresowalam przed wizyta ze myslalam ze zemdleje. Mowila ze to 5+1 i na razie ladnie to wyglada. Oprocz duphastonu przepisala jeszcze luteine a na zbicie TSH nic bo mowila ze jeszcze nie iest tak wysokie. Ja sobie je zbadam za okolo tydzien i najwyzej do niej napisze jak podskoczy. Kolejna wizyta za 3 tygodnie ;)
Gratuluję poyzytywnej wizyty ;) Pewnie pisalas, a ja nie doczytalam, ale czemu bierzesz duphaston i teraz luteine jeszcze? Profilaktycznie?
 
reklama
Hej, dziewczyny! Mam nadzieję, że mogę dołączyć. ;)

Jestem w swojej pierwszej ciąży, dość niespodziewanej, bo udało się bardzo szybko. Aktualnie początek 6 tygodnia. Jestem już po pierwszym USG, podobno wszystko dobrze, ale nie słychać jeszcze bicia serca. YS: 4mm. Kolejne USG za 2-3 tygodnie. Jutro idę na badania krwi.
Dodatkowo wydaje mi się, że złapałam jakąś infekcję grzybiczą, kiedyś dawno temu łapałam co chwilę, ale miałam nadzieję, że już się z tego wyleczyłam. Dopiero w piątek idę do lekarza, mam nadzieję, że zrobi mi badania. Strasznie się stresuję ewentualnym leczeniem, bo to dopiero 1 trymestr. :(
Infekcje w ciąży sa bardzo czeste, ale leczenie jest bezpieczne, takze bez stresu ;)
 
Do góry