reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja tez nic nie czuje, nie mam objawów. Ale od kilku lekarzy ze specjalnością endokrynologiczna słyszałam właśnie, ze powinno się utrzymywać poniżej 2 ;) inaczej podobno ciężko utrzymać ciąże ale nie wiem, lekarzem nie jestem ;)
Ponizej 2 jest lepiej dla kobiet w ciazy poniewaz podobno wplywa to na plodnosc ze jest wieksza i taka powinno sie trzymac. Tak pisza na jednej z grup co sie babki staraja wiele lat. A w ciazy wiadomo trzrba pilnowac bo moze byc niebezpieczna wysoka wartosc
 
reklama
Ja tez nic nie czuje, nie mam objawów. Ale od kilku lekarzy ze specjalnością endokrynologiczna słyszałam właśnie, ze powinno się utrzymywać poniżej 2 ;) inaczej podobno ciężko utrzymać ciąże ale nie wiem, lekarzem nie jestem ;)
Moja kuzynka straciła ciążę, przez to że miała tsh około 6. Ale niektóre dziewczyny mają nawet więcej i jest ok, jak tylko w ciąży wdrożą leki. Ale zbyt wysokie tsh daje ryzyko poronienia.
 
Cześć dziewczyny, Nie Wiem czy niedługo z wami się nie pozegnam.. :( byłam dziś na wizycie i rewelacji niema. Slyszalam bicie serduszka mojego maluszka. Ale nie ma wzrostu malenstwa tak jak juz powinnien byc w tym 8+0. Dostalam krwawienia, mam co jakisczas lekki bol podbrzusza. Mam luteine przepisana. Dzis zrobilam bete i w piatek mam zrobic. A 5maja mam kolejna wizyte.
Strasznie sie boje ze moge stracic. Jest to moja pierwsza ciaza 😢😭 nie wiem co juz mam myslec..
 
Cześć dziewczyny, Nie Wiem czy niedługo z wami się nie pozegnam.. :( byłam dziś na wizycie i rewelacji niema. Slyszalam bicie serduszka mojego maluszka. Ale nie ma wzrostu malenstwa tak jak juz powinnien byc w tym 8+0. Dostalam krwawienia, mam co jakisczas lekki bol podbrzusza. Mam luteine przepisana. Dzis zrobilam bete i w piatek mam zrobic. A 5maja mam kolejna wizyte.
Strasznie sie boje ze moge stracic. Jest to moja pierwsza ciaza 😢😭 nie wiem co juz mam myslec..


A co powiedział lekarz ?
 
Cześć dziewczyny, Nie Wiem czy niedługo z wami się nie pozegnam.. :( byłam dziś na wizycie i rewelacji niema. Slyszalam bicie serduszka mojego maluszka. Ale nie ma wzrostu malenstwa tak jak juz powinnien byc w tym 8+0. Dostalam krwawienia, mam co jakisczas lekki bol podbrzusza. Mam luteine przepisana. Dzis zrobilam bete i w piatek mam zrobic. A 5maja mam kolejna wizyte.
Strasznie sie boje ze moge stracic. Jest to moja pierwsza ciaza 😢😭 nie wiem co juz mam myslec..

Ale jak bije serduszko to dlaczego takie myśli? Może po prostu ciaza młodsza? ;)
 
Cześć dziewczyny, Nie Wiem czy niedługo z wami się nie pozegnam.. :( byłam dziś na wizycie i rewelacji niema. Slyszalam bicie serduszka mojego maluszka. Ale nie ma wzrostu malenstwa tak jak juz powinnien byc w tym 8+0. Dostalam krwawienia, mam co jakisczas lekki bol podbrzusza. Mam luteine przepisana. Dzis zrobilam bete i w piatek mam zrobic. A 5maja mam kolejna wizyte.
Strasznie sie boje ze moge stracic. Jest to moja pierwsza ciaza 😢😭 nie wiem co juz mam myslec..

Może po prostu ciąża jest młodsza i dlatego dziecko jest mniejsze? A co do krwawień to są to mocne krwawienia czy raczej plamienia?
 
Lekarz powiedzial zebym brala ta luteine a jak bedzie krwawienie wieksze i beda skrzepy lecialy i bol to zebym jechala na sor. A jak nie bedzie to czekac do kolejnej wizyty i wtedy zobaczy jak to wszystko bedzie sie rozwijalo

Ile uderzeń na minutę serduszka ?
Z usg ile ciąża młodsza tydzień?
Wiem jak bardzo Ci teraz trudno o spokój i pozytywne myślenie.
Ale myśl ciepło.
 
reklama
Do góry