reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Z tego co wiem to grzybica w ciazy jest powszechna, niektórzy mają co chwilę w ciazy, ja miałam 2 razy przez cukrzycę ciazowa w ostatniej ciazy. Niestety mala złapała przy porodzie i przeniosła mi na piersi A to już jest ciężkie:( mialam przez to duży problem z kamieniem.. bol taki jakby zamiast mleka wywoływały igły :( że stresu nie mogłam spać. Najlepiej do porodu wyleczyć jak się da.



Te z takie miala gratuluję.



Kciuki trzymałam. Cieszę się że wsio ok.


Kciuki za wizytę.



Przykre to, mam wrażenie że nie nawet sobie sprawy nie zdają :(



Przeczytaj teściowej prawdziwe 2 przykazanie-biblijne :) modlenie się do figur różańca itd to balwochwalstwo I grzech.
Ja jestem chcrzescijanka Ale nie katoliczka I sama czytam biblie.. Kościół katolicki wybiera co im pasuje.. np mówią że zbawienie jest z uczynków A to nie prawda :)
No i ten cały kult Maryjny i modlenie się do świętych..



Gratuluję :)



Ja mam 2 dzieci ochrzczony, 3 nie.... chrzest przyjmuje osoba wierzącego świadoma.. Ale to nie w katolickim.



Może tak być że od tamponow, przy ramionach nie pozbywamy się sprzętów wiec to w nas zostaje.



Cieszę się z dobrych wieści razem z Tobą.



Masakra to jak sie rejestrowalas to nie mogli od razu tego Ci powiedzieć eh. Ja bym się powoływał na barierę językową caly czas.



Gratuluję ;)
Tak piszesz o tej grzybicy, że karmienie tak bardzo Cię bolało. Ja miałam to samo ale grzybicy mi nikt nie stwierdził. Karmiłam i płakałam z bolu i tak przez 2 miesiące prawie. Tragedia. Bałam się każdego karmienia bo to był straszny bol.
 
Ja rozumiem takie rzeczy, chodzi mi o to że ten Pan przyjmuje sam w gabinecie. Nie ma tam żadnej recepcjonistki itd 😉
W takim razie zależy pewnie od lekarza.
Ale dziś byłam na pobraniu krwi w całym punkcie była tylko jedna pani pielęgniarko/recepcjonistka a i tak wpuszczali bez osób towarzyszących.

I tak z drugiej strony - jak wiem, że idę do lekarza to też cieszę się, że jest maksymalnie ograniczona liczba osób. Mimo wszystko - mąż jednej czy drugiej pani też chodzi do pracy, on już coś może mieć a ona jeszcze nie. Nie da się po każdym pacjencie wywietrzyć i zdezynfekować całego pomieszczenia więc lepiej jak tych osób jest mniej ;) Takie chwilowo mamy szalone czasy
 
Dziewczyny tyle piszecie czasem chce odpisać ale ja nie umiem tak cytować wielu . Jak to się robi ? Dodam że na smartfonie siedzę.
Ja na tel Ale przez przeglądarkę.wtedy zaznaczam cytuj I na końcu jest opcja dodaj cytowany tekst czy jakoś tak.

Tak piszesz o tej grzybicy, że karmienie tak bardzo Cię bolało. Ja miałam to samo ale grzybicy mi nikt nie stwierdził. Karmiłam i płakałam z bolu i tak przez 2 miesiące prawie. Tragedia. Bałam się każdego karmienia bo to był straszny bol.

Pewnie myśleli że dziecko się źle przystawka itd. Malo lekarzy stwierdza grzybice piersi.. Ja sobie sama stwierdzilam I na szczęście antybiotyk i maści pomogły plus córce nystatyne do buzi. Ale powiem Ci że z tej piersi mialam duzo mniej pokarmu I mala nie lubiła z niej jesc (A przy reszczcie dzieci to była lepsza piers) no i mala slabo przybierają przez ta grzybice. Na samej piersi nie bylo nic widac, ale bol bede pamiętać chyba do końca życia.
 
Dziewczyny tyle piszecie czasem chce odpisać ale ja nie umiem tak cytować wielu . Jak to się robi ? Dodam że na smartfonie siedzę.
Dajesz "odpowiedz" potem piszedz ty, jak potem chcesz cytowac nastepna osobe to znowu dajesz "odpowiedz" i tak w kolko. Ja pisze z telefonu, ale otwieram w przegladarce.
Wow super :) o ile bedzie miec latwiejszy start w zyciu ze znajomoscia tylu jezykow, fajnie ;)
Ze znajomoscia jezykow moze tak, ale ze swoim charakterem obrazalskim to raczej lekko nie bedzie miec 🙄😂
 
reklama
Ja na tel Ale przez przeglądarkę.wtedy zaznaczam cytuj I na końcu jest opcja dodaj cytowany tekst czy jakoś tak.



Pewnie myśleli że dziecko się źle przystawka itd. Malo lekarzy stwierdza grzybice piersi.. Ja sobie sama stwierdzilam I na szczęście antybiotyk i maści pomogły plus córce nystatyne do buzi. Ale powiem Ci że z tej piersi mialam duzo mniej pokarmu I mala nie lubiła z niej jesc (A przy reszczcie dzieci to była lepsza piers) no i mala slabo przybierają przez ta grzybice. Na samej piersi nie bylo nic widac, ale bol bede pamiętać chyba do końca życia.
Mnie obie piersi tak bolały więc może taka moja "uroda" 😔 ale masz rację tego bólu nie da się zapomnieć.
 
Do góry