reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

O super, to jest tu nas kilka w tych świątecznych [emoji23]
A Ty na która masz wizytę?

No wydaje mi się że odczuwam je, ja miałam już 4 torbiele więc u mnie batalia z nimi trwa ponad rok, ale potem jak się zaglebialam.. to wiecie co ja nie wiem czy nie nie nabawilam torbieli tamponami...
Bo później jak przestałam używać tamponow to z okresu na okres torbiele się po troszku zluszczaly. Jedna miałam już bardzo nieciekawa i ginekolozka mi powiedziała że ja raczej trzeba będzie chirurgicznie A ona się jednak później zmieniła w czynnosciowa. Więc będę się trzymała że te tampony to nic dobrego...
Też mam jutro wizytę w 5+0 ;) tylko wcześniej. Trzymam kciuki [emoji1]
 
reklama
Jestem już po. Lekarz na wstępie pochwalił, że od razu po wyniku tsh 4 wzięłam euthyrox w dawce 50 i że od razu wzięłam duphaston. Skrupulatnie przeczytał wyniki genetyczne, wszystko sobie zapisał. Na usg wszystko w porządku, żadnych nieprawidłowości, lekarz powiedział, że widzi maleńki pęcherzyk ale jest tak maleńki, że do końca nie jest pewny. Więc wizyta za 2 tygodnie 7 maja. Zalecił brać 3x1 duphaston i euthyrox w dawce 62,5. Zamiast witamin pregna start (twierdzi, że te wszystkie witaminy wieloskładnikowe nie są ok) mam brać prevenit intensive, do tego witaminę d3 4000 z k2mk7, witaminę C 2000 i dicoflor. Zastanawiają mnie te dawki d3 i witaminy C. 🤔 Ale jak kazał to chyba wie co zaleca. Nie zalecił badań krwi, mówi, żeby teraz tak nie chodzić po laboratoriach ale ja i tak będę patrzyć jak przyrasta. Hm.. I to chyba wszystko.
 
U mnie zaczęły się dzisiaj mega mdłości, ciekawe czy w najblizszych dniach dojdą do tego wymioty... Spróbuję to przeczekać, moze wieczorem będzie lepiej. Jakieś sposoby na złagodzenie?
Ja licze, ze w tej ciąży mnie mdłości oszczędza. A nawet nie tyle mdlosci, co rzyganko na zawolanko 🙊 w pierwszej ciąży rzygalam po wszystkim jak kot chyba do 20 któregoś tygodnia. Dramat byl i nic nie pomagalo. A potem przeszło samo z siebietym, na.szczescie :D

Co.do.relacji z rodzicami i tesciami, to u mnie jest ok. Z rodzicami mam dobry kontakt, tyle ze teraz jedynie telefoniczny, bo.mieszkaja 200 km dalej. A tu z nami mieszka jeszcze teściowa i babcia. I jak sie w pierwszej ciąży strasznie balam wtracania itp., tak z czystym sumieniem moge stwierdzic, ze nie taki diabel straszny ;) wiec i tym razem pewnie bedzie ok ;)
 
Jestem już po. Lekarz na wstępie pochwalił, że od razu po wyniku tsh 4 wzięłam euthyrox w dawce 50 i że od razu wzięłam duphaston. Skrupulatnie przeczytał wyniki genetyczne, wszystko sobie zapisał. Na usg wszystko w porządku, żadnych nieprawidłowości, lekarz powiedział, że widzi maleńki pęcherzyk ale jest tak maleńki, że do końca nie jest pewny. Więc wizyta za 2 tygodnie 7 maja. Zalecił brać 3x1 duphaston i euthyrox w dawce 62,5. Zamiast witamin pregna start (twierdzi, że te wszystkie witaminy wieloskładnikowe nie są ok) mam brać prevenit intensive, do tego witaminę d3 4000 z k2mk7, witaminę C 2000 i dicoflor. Zastanawiają mnie te dawki d3 i witaminy C. 🤔 Ale jak kazał to chyba wie co zaleca. Nie zalecił badań krwi, mówi, żeby teraz tak nie chodzić po laboratoriach ale ja i tak będę patrzyć jak przyrasta. Hm.. I to chyba wszystko.

To super! Czekałyśmy na Twoj powrót! ;)
 
O super, to jest tu nas kilka w tych świątecznych [emoji23]
A Ty na która masz wizytę?

No wydaje mi się że odczuwam je, ja miałam już 4 torbiele więc u mnie batalia z nimi trwa ponad rok, ale potem jak się zaglebialam.. to wiecie co ja nie wiem czy nie nie nabawilam torbieli tamponami...
Bo później jak przestałam używać tamponow to z okresu na okres torbiele się po troszku zluszczaly. Jedna miałam już bardzo nieciekawa i ginekolozka mi powiedziała że ja raczej trzeba będzie chirurgicznie A ona się jednak później zmieniła w czynnosciowa. Więc będę się trzymała że te tampony to nic dobrego...
Na 12.30 😊 to rzeczywiście trzeba obserwować, ale może ciąża zadziała jak lekarstwo i znikną same
 
No to super :-)
No i najważniejsze że jakiś kropek już tam jest [emoji173]
Jestem już po. Lekarz na wstępie pochwalił, że od razu po wyniku tsh 4 wzięłam euthyrox w dawce 50 i że od razu wzięłam duphaston. Skrupulatnie przeczytał wyniki genetyczne, wszystko sobie zapisał. Na usg wszystko w porządku, żadnych nieprawidłowości, lekarz powiedział, że widzi maleńki pęcherzyk ale jest tak maleńki, że do końca nie jest pewny. Więc wizyta za 2 tygodnie 7 maja. Zalecił brać 3x1 duphaston i euthyrox w dawce 62,5. Zamiast witamin pregna start (twierdzi, że te wszystkie witaminy wieloskładnikowe nie są ok) mam brać prevenit intensive, do tego witaminę d3 4000 z k2mk7, witaminę C 2000 i dicoflor. Zastanawiają mnie te dawki d3 i witaminy C. [emoji848] Ale jak kazał to chyba wie co zaleca. Nie zalecił badań krwi, mówi, żeby teraz tak nie chodzić po laboratoriach ale ja i tak będę patrzyć jak przyrasta. Hm.. I to chyba wszystko.
 
Dobrze, będziesz szybko po [emoji4] zobaczymy czy u Ciebie już coś będzie widać [emoji848]

Mam nadzieję, że się wchłoną i nie przeszkadza w niczym malenstwu.
Też słyszałam że ciąża na taki3 rzeczy jest najlepszym lekarstwem:-)
Na 12.30 [emoji4] to rzeczywiście trzeba obserwować, ale może ciąża zadziała jak lekarstwo i znikną same
 
Ja 18 lutego miałam pseudo pęcherzyk bez ciąży, beta w ogóle negatywna i jedynie co myślę, że to mogą być pozostałości ale oby to była ta właściwa ciąża.
 
reklama
Nie przyjeli mnie. Zdenerwowana okropnie jestem. Powiedzieli ze moge dopiero lekarza w lipcu zmienic bo syswietlam sie na czerwono ze juz naleze do innego lekarza...nosz kur** okropnie zbulwersowana jestem. Co prawda za 2 dni mam tego mojego ale znowu bede musiala sie po niemiecku i angielsku produkowac i nie zrozumiem wiekszosci...godzine jechalam...mogli mi przez telefon powiedziec a nie na miejscu...
 
Do góry