reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Wszystko bedzie dobrze [emoji173] ja jutro bede prpbowac sie dodzwaniac zeby ktos mnie przyjął i spojrzal na ten moj progesteron i doradzil. Tez mam stresa czy ktos w ogole odbierze czy bede musiala do tego za przeproszeniem pajaca isc w czwartek
Obyś miała rację.

Daj koniecznie znać czy się do dzwoniłaś czy nie. Moim zdaniem ten progesteron jest do częstego obserwowania. Ale będzie dobrze. Najważniejsze że zazywasz już duphaston i musi być dobrze.
 
reklama
Tydzień ogólnie 5 (4+4) robiłam bete 16.04 to była 278, a 14 robiłam pierwsza to będą była 78 a progesteron prawie 50.
Ogólnie myślę że podwyższony że względu na obecność torbieli..

Dziś polaszczylam się na białe pieczywo , i zastanawiam się czy to nie ono dało mi też tak do wiwatu
Ktory to tydzien? Robilas bete i progesteron?
 
Tydzień ogólnie 5 (4+4) robiłam bete 16.04 to była 278, a 14 robiłam pierwsza to będą była 78 a progesteron prawie 50.
Ogólnie myślę że podwyższony że względu na obecność torbieli..

Dziś polaszczylam się na białe pieczywo , i zastanawiam się czy to nie ono dało mi też tak do wiwatu
Mozliwe ze cos zjadlas takiego 😊 mnie tak wlasnie 4/5 tydzien meczyly takie okropne bole brzucha, okazaly sie wzdęciami i zaparciami 😆 myslalam ze poronie a tu takie cuda 😅 moze i u ciebie podobnie
 
..
Tydzień ogólnie 5 (4+4) robiłam bete 16.04 to była 278, a 14 robiłam pierwsza to będą była 78 a progesteron prawie 50.
Ogólnie myślę że podwyższony że względu na obecność torbieli..

Dziś polaszczylam się na białe pieczywo , i zastanawiam się czy to nie ono dało mi też tak do wiwatu
Piękna beta! Ja jutro mam 4+3 i beta jak będzie na poziomy około 30 to będę skakać z radości. A u ciebie tak pięknie, że aż zazdroszczę! Miałaś wcześnie owulację?
 
reklama
Mozliwe ze cos zjadlas takiego 😊 mnie tak wlasnie 4/5 tydzien meczyly takie okropne bole brzucha, okazaly sie wzdęciami i zaparciami 😆 myslalam ze poronie a tu takie cuda 😅 moze i u ciebie podobnie

Również na początku jak się dowiedziałam miałam bóle, ale lekarz mówił ze to normalne wszystko się nam tam rozszerza 😜 teraz już nie odczuwam czasem coś tylko tak jak by zakłuje jak się złe przekręcę.
 
Do góry