reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Dziekuje 😊

Ja wlasnie teraz nie pracuje, w lutym przestalam pracowac bo, juz nie wytrzymywalam w tamtej pracy i szefowa poszla na ugode i dala mi papiery do zasilku, wiec do kwietnia przyszlego roku jestem na zasilku. Poza tym robie torty na zamowienie i chcialam to rozkrecic i sie zarejestrowac, mialam juz calkiem sporo zamowien, ale przyszla 👑 no i dupa, wszystkie imprezy odwolane, komunie, sluby... Wiec teraz nic nie robie... Na dodatek moj facet jest fotografem, wiec jakby w tej samej sytuacji, bo on glownie wesela, sesje ciazowe i noworodkowe, wiec tez jakby teraz slabo. Mam nadzieje, ze dozyjemy do konca tej 👑, no na dodatek mieszkanie nie jest nasze tylko wynajmujemy.

Ja na szczescie mialam taką pracę na przeczekanie.. Podszkolenie.. Ale potem zaczely sie klocki z szefowa i jej obietnicami umowy, zarobku i wgl.. Ogolnie mega mnie tym chciała wykończyć. Wiec moze tez temu na tym l4 bym i tak siedziała..
Na szczescie mąż ma fajna pracę. Mieszkamy na południu wiec pracuje na Słowacji i ma mega fajnego szefa. Taka rodzinna atmosfera, ciągle pytają kiedy bede w ciąży. Wiec jak sie pewnie dowiedza to moze nawet podwyżke dostanie :)

Torty to mega biznes! Mam kolezanke i widze jak dodaje ciagle.. W dodatku ciagle placki na święta i wgl. Ludzie teraz mega leniwi :)
Tort piekny i sliczne imie córki 😍😍
 
Nie wiem szczerze mówiąc, ogólnie dostałam już w marcu wypowiedzenie bo szef bal się o upadek firmy i że nie będzie miał kasy do wypłacenia dla nas więc mnie zwolnił i obiecał, że przywróci jak się tylko polepszy, okazało się, że jednak musi większość przywrócić więc wróciłam bo innej pracy nie mogłam znaleźć w tym okresie. Więc wypowiedzenie anulowane, i nie zamierzam informować dopóki nie minie magiczny 12tc.

O kurde.. A nie boisz sie ze znowu zwolni? Nie lepiej Ci ciagnac jednak l4?
 
Dziękuję za wywołanie. Wczoraj byłam caly dzien poza domem. A dzisiaj jak czytałam to miałyście inny temat na wątku i nie chciałam wam smecic stresem przed jutrzejsza wizyta
Wszystko bedzie dobrze ❤ ja jutro bede prpbowac sie dodzwaniac zeby ktos mnie przyjął i spojrzal na ten moj progesteron i doradzil. Tez mam stresa czy ktos w ogole odbierze czy bede musiala do tego za przeproszeniem pajaca isc w czwartek
 
reklama
Do góry