reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

No ale niby w ciazy sie tak pieknie wyglada a ostatnio uslyszalam od kuzyna nazeczonego ze jakos tak blado i smutno wyglądam ze coaza mi caly blask zabrala 🤣🤣🤣 jak juz zle wygladam co bedzie pozniej haahaha😅😅😅
Ja też nie wyglądam w ciąży kwitnąco. Ale często tak jest, że kobieta pięknieje i bije od niej blask. Niestety nie należę do tych szczęściar 😂
 
reklama
Ja to standardowy wzrost 164 cm [emoji16] ogólnie to do tej pory byłam bardzo aktywna fizycznie i moja waga to 58 kg choć wyglądam dużo lepiej niż jak wazylam np. 54
A brzuch już taki wydety ciut mam, może dlatego że wcześniej tam płaska byłam
Ja mam centymetr mniej a czuje sie z moim brzuchem jakby tam byly trojaczki hahaha wydelo mnie tam ze ledwo dzis kurtke zasunelam [emoji23][emoji23]
 
Ja to standardowy wzrost 164 cm [emoji16] ogólnie to do tej pory byłam bardzo aktywna fizycznie i moja waga to 58 kg choć wyglądam dużo lepiej niż jak wazylam np. 54
A brzuch już taki wydety ciut mam, może dlatego że wcześniej tam płaska byłam
Ja tez bylam aktywna.. moze nie jakis napalony sportowiec ale rower, basen silownia, bieganie.. teraz czuje sie tak dziwnie, bo boje sie cokolwiek robic, a mam nie raz ochote. Jednak dzidzia jest wazniejsza.. ☺️
 
Od wczoraj mam wgl stracha.. ze mnie spotka puste jajo plodowe. Ide na wizyte we wtorek to bedzie jakos 5+2 i licze tylko co prawda na pecherzyk ciazowy ale tak bardzie chcialabym zobaczyc chociaz zarys czegos wiecej..
 
Na pewno teraz już musi być dobrze [emoji4] nie można przyjmować innej opcji ! [emoji1307][emoji3590]
Starałam się i nawet mi wychodziło ale od piątku koszmar. Wczoraj musiał wyjść z domu cały dzień bo nie umiałam sobie znalesc miejsca w mieszkaniu. A dzisiaj ze strachu nie zasnę chyba
 
reklama
Do góry