reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny pytanie jeszcze jak ubieracie teraz maluchy na taka pogodę jak jest +10??
Kombinezon nadal zimowy ale Już kupiłam wiosenną kurtkę. Do tego body na długi rekaw, spodenki + skarpetki lub polspiochy. Czapka zimowa ale rozglądam się za czymś lżejszym bo w tej głowie mi się poci.
Dziewczyny A podejście dzieciom co typu herbatka albo woda?
Nie chce nic innego oprócz mleka ale niedługo znów spróbuję. Narazie się tym nie martwię bo kupka jest ok.
A ile wasze dzieciaczki już ważą i ile już maja? Mój 6400g i za 8 dni będziemy mieć 3miesiace. ale ten czas szybko leci😱
Nasz 9.03 ma 3 miesiące i 22.02 ważył 6kg.
 
Mnie ktoś dziś dziecko podmienił 😮 w nocy spał od 21 do 7 rano, a teraz grzecznie czeka na jedzenie i nie ryczy że za wolno to robię 😂😂 dziś ma 3miesiące - taki prezent od niego 😎😂
U nas usypia ok 22-23, budzi się na jedzenie ok 4-5 rano i godzinę nie śpi. Później budzi się co 2.5-3.5h i do 9-10 rano śpi. Nie jest źle ;)
 
reklama
Fajny gadżet. Nasypujesz mleka do butelki, podstawiasz, 2 razy naciśniesz guzik, pół minuty i mleko gotowe. Mi udało się kupić nowy w cenie używanego
Ja polecam czajnik z temperaturą 🙂 rano przegotowuję wodę a potem tylko podgrzewam do określonej temperatury - chwila i gotowe. Trzeba tylko pilnować by mieć przegotowaną wodę, ale to kwestia przyzwyczajenia 😎
 
Do góry