reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ehh dziewczyny nie sądziłam, że macierzyństwo to ciągły strach i stres o tego małego człowieka. Za radą pediatry zmieniliśmy mleko na ha, ale krostki na buzi jak były tak są dodatkowo teraz mały ma problem ze zrobieniem kupki...dzisiaj wizyta o 15:30 mam nadzieję, że lakarka coś zaradzi bo widzę jak mały się męczy, a ja nawet jak wyciskam ostatnia krople mleka z piersi to nie jestem go w stanie wykarmić, zapotrzebowanie rośnie, a mleka nie chce przybywać..
 
reklama
Nam na szkole rodzenia proponowali by spróbować się przespać by mieć siłę na późniejszy wysiłek :) nie wiem natomiast czy ja bym z emocji potrafiła :)
Właśnie leżałam i odpoczywałam ale skurcze się nasilały i pojechaliśmy po godz. 18 znowu. No i mnie zostawili, a o 22:30 Paulinka przyszła na świat 3560 g i 55 cm sn🥰
 
Z każdym przystawieniem będzie lepiej U mnie najpierw nie chciał wcale ssać prawej piersi bo była histeria a teraz bez różnicy ale bardziej traktuje je jak smoczek a po ssaniu domaga się jeszcze butelki bo nie zaśnie
Miałam nadzieję że dzisiejszą wizyta CDL coś wyjaśni ale przełożona została na jutro W nocy mały dawał popis dopiero jak położyłam go do naszego łóżka zasnął na piersi jak suseł tylko ja boję się go nie przydusic więc noc spędziłam na czuwaniu
Ja juz chyba wybralam ten sposob karmienia.. nie powiem jest roboty zeby ciagle myc te laktatory i butelki i wszystko wyliczac i te godziny i do mrozenia ale wiem ze to przejsciowe.. ze kilka miesiecy chociaz a pozniej bedzie lzej.. nie czuje sie gorsza bo robie to co czuje.. a nie to co ktos mi kaze. Nasz spi z nami od poczatku a ze spimy w nocy po 1,5 h to tak twardo ze budze sie w tej samej pozycji 😂
Ehh dziewczyny nie sądziłam, że macierzyństwo to ciągły strach i stres o tego małego człowieka. Za radą pediatry zmieniliśmy mleko na ha, ale krostki na buzi jak były tak są dodatkowo teraz mały ma problem ze zrobieniem kupki...dzisiaj wizyta o 15:30 mam nadzieję, że lakarka coś zaradzi bo widzę jak mały się męczy, a ja nawet jak wyciskam ostatnia krople mleka z piersi to nie jestem go w stanie wykarmić, zapotrzebowanie rośnie, a mleka nie chce przybywać..
probowalas rozkrecic jakos ta laktacje? Femal tiker mi pomogl ale pilam po 4 dziennie plus odciagam co 3 h i cieple oklady na piersi. Mozesz nawet co 2 h odciagac skoro masz mniej mleka.
 
Ja juz chyba wybralam ten sposob karmienia.. nie powiem jest roboty zeby ciagle myc te laktatory i butelki i wszystko wyliczac i te godziny i do mrozenia ale wiem ze to przejsciowe.. ze kilka miesiecy chociaz a pozniej bedzie lzej.. nie czuje sie gorsza bo robie to co czuje.. a nie to co ktos mi kaze. Nasz spi z nami od poczatku a ze spimy w nocy po 1,5 h to tak twardo ze budze sie w tej samej pozycji 😂

probowalas rozkrecic jakos ta laktacje? Femal tiker mi pomogl ale pilam po 4 dziennie plus odciagam co 3 h i cieple oklady na piersi. Mozesz nawet co 2 h odciagac skoro masz mniej mleka.
Też pije i jak odciągam co 3 h to mam ok 70 ml, jak dłużej robię przerwę to wyciągnę 120, a mały już 110 wypija, pediatra stwierdziła alergię pokarmową skórna i jelitową zmiana mleka na bebilon pepti a ja mam odstawić wszystkie produkty, które mają coś z krową wspólnego..
 
Też pije i jak odciągam co 3 h to mam ok 70 ml, jak dłużej robię przerwę to wyciągnę 120, a mały już 110 wypija, pediatra stwierdziła alergię pokarmową skórna i jelitową zmiana mleka na bebilon pepti a ja mam odstawić wszystkie produkty, które mają coś z krową wspólnego..
Wypija 110 na porcje a dobowo ile wam wychodzi?
 
reklama
Do góry