reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny robicie jakieś ćwiczenia oddechowe? Pozycje na piłce itp?:)
Ja na internecie patrzyłam oddechowe. Ale wiadomo jak to przy porodzie o tym pewnie zapomnę z paniki 🙈
Ogólnie dziewczyny byłam teraz w toalecie i na wkładce zauważyłam kawałeczek brązowego śluzu garaletkowego czyżby ten czop zaczął odchodzić ?
 
Dziewczyny robicie jakieś ćwiczenia oddechowe? Pozycje na piłce itp?:)
Ja dostałam od fizjo kilka ćwiczeń na rozluźnienie miednicy i mięśni dna miednicy. Staram się robić codziennie, może będzie łatwiej podczas porodu. Co do ćwiczeń oddechowych to po prostu oddech przeponowy, ale to mam w miarę ogarnięte dzięki jodze. :)
 
Odnośnie czopu wczoraj dowiedziałam się że mój odpadł. Jedyny objaw jaki miałam to nieduza ilość galaretowatego śluzu pojawiajacego się w pochwie w przeciągu 2 tyg. Ja mam termin na wigilie ale ze wzgledu na duza wage dziecka i nadcisnienie będe miała wywoływany poród 10.12. Na chwilę obecną sobie tego nie wyobrażam bo mniej więcej tydzień temu upadłam na żebro i od tej pory moim najgorszym bólem jest żeberko właśnie ;)
 
reklama
Odnośnie czopu wczoraj dowiedziałam się że mój odpadł. Jedyny objaw jaki miałam to nieduza ilość galaretowatego śluzu pojawiajacego się w pochwie w przeciągu 2 tyg. Ja mam termin na wigilie ale ze wzgledu na duza wage dziecka i nadcisnienie będe miała wywoływany poród 10.12. Na chwilę obecną sobie tego nie wyobrażam bo mniej więcej tydzień temu upadłam na żebro i od tej pory moim najgorszym bólem jest żeberko właśnie ;)
Duza waga tzn ile i w ktorym tygodniu?
 
Do góry