reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Tak jak dziewczyny pisały, u mnie do tego jeszcze w trakcie skurczy taki baaardzo silny ból miesiączkowy się pojawia. W nocy aż mnie budzi to. Powiem szczerze, że jestem zaskoczona tym , w pierwszej ciąży nie miałam nic takiego.
 
U mnie narazie miałam tylko dwie noce gdzie czułam, że cały brzuch mi się spina i robi twardy jak kamień na jakiś czas po. Termin z OM mam na 3.12. A tak to spokój chociaż czuję, że młody jest coraz niżej.
 
Powiedzcie mi proszę czy odczuwacie już jakieś skurcze przepowiadające? Bo ja się zastanawiam nad tym ale mnie się chyba jeszcze nie zdarzyło albo przegapiłam:D ewentualnie jakbyście mogły to do czegoś porównać?🧐
Moje skurcze są w formie napinania się brzucha. Nie bolą, ale są nieprzyjemne. Porównałabym do momentu po zjedzeniu bardzo dużego posiłku, czuję się po prostu „napompowana”. :D
 
reklama
Do góry