reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Mnie minely jakos 12/13 tydzien. Mam nadzieje ze juz nie wroca 🙈 wczoraj wizytowalam i maly wazy 530 g a byl to 22+1. Ciezko mi sie odniesc czy to duzo czy malo. Lekarka powiedziala tylko ze dziecko rosnie prawidlowo. Maly ulozony miednicowo ale mq duuuzo czasu jeszcze na obrot 😁 i za 3 tygodnie mam zrobic krzywa cukrowa..
 
Mnie minely jakos 12/13 tydzien. Mam nadzieje ze juz nie wroca 🙈 wczoraj wizytowalam i maly wazy 530 g a byl to 22+1. Ciezko mi sie odniesc czy to duzo czy malo. Lekarka powiedziala tylko ze dziecko rosnie prawidlowo. Maly ulozony miednicowo ale mq duuuzo czasu jeszcze na obrot 😁 i za 3 tygodnie mam zrobic krzywa cukrowa..
Super wieści mój w 21 tyg miał 423g a dziecko rośnie średnio 100g na tydzień czyli waga jest ok
 
Dziś troszkę więcej pochodziłam bo miałam gości I teraz koszmarnie bolą mnie nogi a szczególnie w kostkach I stopach- dziwne to uczucie jakby przeszlam maraton😕
 
Mnie minely jakos 12/13 tydzien. Mam nadzieje ze juz nie wroca 🙈 wczoraj wizytowalam i maly wazy 530 g a byl to 22+1. Ciezko mi sie odniesc czy to duzo czy malo. Lekarka powiedziala tylko ze dziecko rosnie prawidlowo. Maly ulozony miednicowo ale mq duuuzo czasu jeszcze na obrot 😁 i za 3 tygodnie mam zrobic krzywa cukrowa..
Prawidlowa waga mój mały w 21 tyg miał 433g🥰
 
Hej dziewczyny kupujecie już ubranka dla maluszków zastanawiam się jaki rozmiar wybrać 56 czy 62 Jeśli chodzi o kombinezon na zimę to kupować większy 68 czy wystarczy 62 - to moje pierwsze dziecko I jestem zieloną w temacie A nie chciałabym też zakupić ubranek które od razu okażą się za małe
 
Hej dziewczyny kupujecie już ubranka dla maluszków zastanawiam się jaki rozmiar wybrać 56 czy 62 Jeśli chodzi o kombinezon na zimę to kupować większy 68 czy wystarczy 62 - to moje pierwsze dziecko I jestem zieloną w temacie A nie chciałabym też zakupić ubranek które od razu okażą się za małe
Jeszcze nie kupowałam nic,ale kombinezon polecam 68 żeby wystarczył na całą zime i nie krępował ruchów dziecka,ciuszki bede kupować na 62,bo moje starsze dzieci 56 miały za małe 😅
 
reklama
Miałam dziś wizyte u gina-wszystko jest ok,mały rośnie zdrowo :)
Krzywa cukrowa wyszła ok,natomiast we krwi dalej małopłytkowość,ale nieznaczna-norma jest od 150 a u mnie 138 więc nie ma źle ;)
Lekarz obejrzał wyniki z połówkowych i dostałam skierowanie na echo serca między 30 a 32 tyd do zrobienia,ale do szpitala oczywiście dodzwonić sie nie idzie...
Na wadze było u mnie -400g...położna pogroziła mi palcem 😅...no ale przecież jem...jednak nerwy i stres robią swoje...:(
Zapomniałam spytać o to szczepienie na krztusiec...eh ta skleroza...
 
Do góry