reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja biore magnez z potasem ASPARGIN 6 tabletek dziennie i 2 tabletki magne b6
Z tego co kojarzę z forum to przepisał Ci lekarz ten aspargin? Znajomy ostatnio mi mówił że to jest najlepszy preparat bo to lek a nie suplement i się zastanawialam czy kobiety w ciąży mogą. Dopytam swojego gin ale widzę że macie duże dawki dosyć więc tak jak myślałam tego się nie zazywa po jednej tabletce haha
 
Z tego co kojarzę z forum to przepisał Ci lekarz ten aspargin? Znajomy ostatnio mi mówił że to jest najlepszy preparat bo to lek a nie suplement i się zastanawialam czy kobiety w ciąży mogą. Dopytam swojego gin ale widzę że macie duże dawki dosyć więc tak jak myślałam tego się nie zazywa po jednej tabletce haha
Nie lekarz a mama mi polecila. Pracuje w szpitalu na patologii ciazy przy noworodkach i ciezarnym daja wlasnie aspargin i to magne b6. Ona tez go w ciazy brala. Ja mam go z polski bo tu lipa z potasem i magnezrm jakimkolwiek. Bralam tez przed ciążą 😊
 
Macie jakiś sprawdzony magnez czy kupujecie cokolwiek z apteki? Pytam ponieważ znalazłam jakiś w domu ale jak zobaczyłam jakie to dawki to trzeba byloby chyba 6 tabletek jeść a wiadomo w ciąży nie chce eksperymentowac 😏 i zastanawiam się jaki kupić.
A biorę asmag. Przekonała mi bo moja gin i to samo kazał mi brać lekarz gin który mnie badal w szpitalu jak plamilam...
 
Na moje sapotrzebowanie to malo ale nie ma w wiekszych dawkach nic za bardzo
No porozmawiam ze swoim lekarzem bo ostatnio skurcze mi się właśnie wróciły. Co prawda nie są tak częste i intensywne ale jednak są. Zapytam właśnie czy dostanę coś dodatkowo. Ostatnio jak mu powiedziałam, że skurcze nasilają się wieczorem to mi powiedział, że za dużo robione w ciągu dnia i dlatego.
 
No porozmawiam ze swoim lekarzem bo ostatnio skurcze mi się właśnie wróciły. Co prawda nie są tak częste i intensywne ale jednak są. Zapytam właśnie czy dostanę coś dodatkowo. Ostatnio jak mu powiedziałam, że skurcze nasilają się wieczorem to mi powiedział, że za dużo robione w ciągu dnia i dlatego.
Nospy nie bierzesz
 
Nospy nie bierzesz
Nosoy nie biorę bo to nie sa takie bardzo bolesne skurcze ani bóle podbrzusza. Ja poprsotu mam tak że mam takie kłucia jakby szpilką i głównie tam na dole rzadziej w podbrzuszu. Jeden dzień miałam tak, że w ciągu minuty miałam chyba z 20 takich ukłuć i właśnie wtedy na cito do lekarza. Podejrzewał, że to może być szyjka ale szyjka na szczęście długa. Kazał brać właśnie magnez. Biorę chyba z 2 miesiące już a, że jest dwójka maluszkow to podejrzewam, że ze mnie po prostu wyciągają i powinnam zwiększyć dawkę
 
reklama
Z tego co kojarzę z forum to przepisał Ci lekarz ten aspargin? Znajomy ostatnio mi mówił że to jest najlepszy preparat bo to lek a nie suplement i się zastanawialam czy kobiety w ciąży mogą. Dopytam swojego gin ale widzę że macie duże dawki dosyć więc tak jak myślałam tego się nie zazywa po jednej tabletce haha
Też biorę aspargin, i tej i w poprzedniej ciąży. I tani jest.
I w ogóle to jak ja strasznie zazdroszczę dziewczyna w pierwszej ciąży, odpoczywasz kiedy chcesz, nic nie musisz. Kurcze, jakie to były piękne czasy. Teraz za żadne skarby nie mam możliwości przespać się w dzień, a mimo spania w nocy po 8-10 h to chodzę jak zombie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry