reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Hahahhhh pierwszy sen się liczy;)


Ja z 49 na 52, jestem non stop głodna i przestało mnie mdlić po słodkim,więc teraz będzie szło coraz szybciej w górę🙈


Oooo jak super😍 widzisz,wszystko dobrze,złe przeczucia się nie sprawdziły:)
Gratulacje córeczki☺ który masz teraz tydzień?


Ja też tak już ze 3 razy miałam ( ogromny ból)teraz jak leżę i kicham to od razu zginam nogi do brzucha a jak stoję to sie schylam.
W poprzedniej ciąży tez tak miałam, to więzadła się strasznie napinają i stąd ten ból.

@martini31 kciuki✊✊✊✊✊😘

Dziękuje za odpowiedz 😘
 
Cześć ja juz po wizycie wszystko dobrze i wyglada na to ze dzwiucha(na 80 %) rosnie zdrowo termin im 25 grudzień A z usg 20 więc może przed swietami bedzie juz na świecie seducho wali tak jak trzeba 8.2 cm szczęścia łożysko z przodu wiec ruchy poczuje nie wczesniej niz w 20 tyg co do wagi hmmm tu jest problem bo już na plusie 5- 6 kg (ale to też wina rzucenia papierochow w momencie testu poszly w kont jedzenia wiecej nie jem ale przemiana materii calkiem siadla ) a naprawde prawie zero slodyczy patrze na ile i co jem ale kij w oko od stycznia sie tym bede martwic :)) wkoncu założył mi kartę ciąży do szpitala dal skierowanie na polowkowe pewno koniec lipca wiec kamień z serca i jestem taka szczęśliwa. Ostatnio mala szalała przez całe usg to dzis spala nie chciał sie obudzić 😁 śpioch po tacie A wstydliwe po mamie
Gratuluję udanej wizyty i zdrowej córeczki :)
 
Okej nie wytrzymałam pierwszy szał zakupowy poszedł 😂 przez internet do zapłaty 840 zł 😂 wszystko wzielam bardziej neutralne w razie „W” ale już musiała 🥰❤️ Mąż się zdziwi 😜
O wow! No to koniecznie pochwal się co upolowalas :) ja trochę sknera jestem i czekam co dostanę w spadku od siostry i kumpelek, a potem uzupełnie co będzie mi brakować ;)
 
reklama
Do góry