reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Cześć dziewczyny :)
Zaliczyłam dłuższy spacerek, udało mi się złapać moement pomiędzy mżawką a deszczem 😄 Obiadek też juz mam zrobiony, byłam na tragu kupiłam warzywa dlatego dzis zupa jarzynowa :)
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty :) Częściowo was nadrobiłam ale wciaż sporo do poczytania, póki co @EvilDesiree widziałam, że ty już po wizycie gratuluję 😍
@Rumiankowa ja też za chwilkę wkraczam w 2trymestr i na wadze wciaż -3kg a jem normalnie (w tej ciązy ani razu nie wymiotowałam)
 
reklama
Cześć ja juz po wizycie wszystko dobrze i wyglada na to ze dzwiucha(na 80 %) rosnie zdrowo termin im 25 grudzień A z usg 20 więc może przed swietami bedzie juz na świecie seducho wali tak jak trzeba 8.2 cm szczęścia łożysko z przodu wiec ruchy poczuje nie wczesniej niz w 20 tyg co do wagi hmmm tu jest problem bo już na plusie 5- 6 kg (ale to też wina rzucenia papierochow w momencie testu poszly w kont jedzenia wiecej nie jem ale przemiana materii calkiem siadla ) a naprawde prawie zero slodyczy patrze na ile i co jem ale kij w oko od stycznia sie tym bede martwic :)) wkoncu założył mi kartę ciąży do szpitala dal skierowanie na polowkowe pewno koniec lipca wiec kamień z serca i jestem taka szczęśliwa. Ostatnio mala szalała przez całe usg to dzis spala nie chciał sie obudzić 😁 śpioch po tacie A wstydliwe po mamie
Witam ja wkońcu na forum bo ostatnio brak czasu widzę że razem będziemy 25 wyczekiwać.Gratuluję udanych wizyt ja mam to przeczytania ponad 200stron i jestem strasznie ciekawa co u was.Ja czekam jeszcze na email z pappa ma być w środę.Pozdrawiam wszystkich
 
Coś o nas 🙂
1B668CE4-6542-4D24-ABAA-5EC8196A5268.jpeg
 
Mój baby brain udzielił się mężowi 🙈😂 był święcie przekonany że już dzisiaj ma odebrać dyplom ukończenia przedszkola młodszego i się urwał z pracy żeby to zrobić a się okazało że to dopiero w piątek 😄 a starszy zaliczył wagary bo sprzęt odmówił posłuszeństwa w trakcie lekcji online 🤷 na szczęście już końcoweczka szkoły!
 
Cześć ja juz po wizycie wszystko dobrze i wyglada na to ze dzwiucha(na 80 %) rosnie zdrowo termin im 25 grudzień A z usg 20 więc może przed swietami bedzie juz na świecie seducho wali tak jak trzeba 8.2 cm szczęścia łożysko z przodu wiec ruchy poczuje nie wczesniej niz w 20 tyg co do wagi hmmm tu jest problem bo już na plusie 5- 6 kg (ale to też wina rzucenia papierochow w momencie testu poszly w kont jedzenia wiecej nie jem ale przemiana materii calkiem siadla ) a naprawde prawie zero slodyczy patrze na ile i co jem ale kij w oko od stycznia sie tym bede martwic :)) wkoncu założył mi kartę ciąży do szpitala dal skierowanie na polowkowe pewno koniec lipca wiec kamień z serca i jestem taka szczęśliwa. Ostatnio mala szalała przez całe usg to dzis spala nie chciał sie obudzić 😁 śpioch po tacie A wstydliwe po mamie
Ja właśnie mam to samo, wraz z pozytywnym testem rzuciłam fajki i wydaje mi się że od tego przytyłam (18tc i +3-4kg) bo nigdy nie miałam takiego przyrostu wagi (przed ciąża stała waga 47kg)

Ej zastanawiam sie czy to moze byc od tego, ale nie wiem. Dzisiaj rano przed pracą kochalismy się, dość mocno, teraz mnie wszystko po bokach boli. Czy to w ogóle moze mieć związek? Wczesniej chyba tak nie miałam.
Mi się zawsze wydaje że po seksie wszystko mnie boli 😂 ale może tak być... Nasze ciało ogromnie się zmieniło i coś co nigdy nie bolało teraz może zacząć. Ale nie ma to złego wpływu na dzidzie :)
 
Mój baby brain udzielił się mężowi [emoji85][emoji23] był święcie przekonany że już dzisiaj ma odebrać dyplom ukończenia przedszkola młodszego i się urwał z pracy żeby to zrobić a się okazało że to dopiero w piątek [emoji1] a starszy zaliczył wagary bo sprzęt odmówił posłuszeństwa w trakcie lekcji online [emoji1745] na szczęście już końcoweczka szkoły!
Ja się szykowalam na zakończenie roku z synem w zeszły piątek [emoji1787]dobrze że jeszcze raz sprawdziłam czy na pewno [emoji28]
 
reklama
Do góry