reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Od kilku dni mam tak zatkane zatoki, ciezko mi sie oddycha strasznie, usnac tez ciezko, glowe jak daje wyzej, otwieram okno nie pomaga...do tego jakby powietrze bylo jakies takie mega suche. Nie mam zadnego kataru a jednak mam wrazenie ze te zatoki są zatkane i czuje az taki ucisk w nich 🥵🥵🥵 ktoras tez mowila chyba ze ma podobne uczucie
Ja tez tak mialam ostatnio! I bolala mnie przez nie glowa przez 2 dni. Pilam cieple herbatki niczego nie bralam bo nawet nie wiem co mozna i powoli przeszlo.
 
Ja mam ale mam astme, która od 2 mca sie strasznie zaostrzyla (razem z alergią zresztą), wiev czuje sie jakby ktos mi siedzial na klatce piersiowej przez te hormony :/
Z tym uczuciem jakby ktos siedzial na klatce piersiowej tez tak mam. Nie calyczas ale wlasnie jak mnie zlapie takie ciezsze oddychanie. Ja astmy ani alergii nie mam ale od przepukliny mam dusznosci. Tez sie zaostrzylo w ciazy. Kurcze co bedzie jak nam brzuszki urosną? Ja sie az boje bo wiem ze przepuklina mi sie podniesie i jak czytam ze bedzie jeszcze gorzej z dusznosciami i arytmią od przepukliny to strach mam...
 
W ogóle martwi mnie moja waga. Kolejny tydzień, zaczęłam drugi trymestr a waga ciagle w dole i jeszcze ciut spadła...
w piątek wizyta będę dopytywać.

Ja też tak mam, mimo braku mdłości i wymiotów, ogólnie apetyt mam bez zmian cały czas. Może to po prostu przez szybszy metabolizm? Jesz normalnie?
 
Nawet nie strasz.... ja juz sie dusze :p gorzej juz chyba być nie może 😅 bo nawet na piętro wtedy nie wyjde bez zadyszki
Nie wiem jak z astmą ale u mnie jak brzuch urosnie to przepuklina sie podniesie i zacznie naciskac jeszcze bardziej 🙈🙈🙈 wtedy to juz nie usne chyba w obawie ze oddechu nie zlapie 😂🤣 no ale zobaczymy moze nie bedzie tak zle! Wkoncu planuje 4 dzieci 🤣🤣🤣🤣🤣
 
reklama
Ja też tak mam, mimo braku mdłości i wymiotów, ogólnie apetyt mam bez zmian cały czas. Może to po prostu przez szybszy metabolizm? Jesz normalnie?
No apetytu nie mam ale staram się jeść normalnie, jak podliczyłam to nie mam żadnego deficytu.
mdlosci brak, wymiotów brak, brak dużej aktywności fizycznej... a waga ponad 3 kilo na minusie. I znów trochę spadła.
 
Do góry