reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziekuje, sama nie wiem jak. Krew dalej jest jak sikam, bol tez ale nie chodze co-doslownie- 30 sekund do ubikacji tylko raz na jakis czas, ale to moze tez dlatego ze odkad wstalam wypilam mala kawe i szklanke wody. Boje sie o dziecko zeby nic sie nie stalo, mialam takie parcie wczoraj, bol jak na okres i taki ostry bol pecherza. Wszystko na raz
Ale jesteś nadal w szpitalu czy wróciłaś do domu? Kontaktowałas się może ze swoim ginem? Trzymam kciuki aby wszystko się szybko unormował. Wierze, ze się boisz sama bym oszalała za pewne.
 
reklama
Ale jesteś nadal w szpitalu czy wróciłaś do domu? Kontaktowałas się może ze swoim ginem? Trzymam kciuki aby wszystko się szybko unormował. Wierze, ze się boisz sama bym oszalała za pewne.
Wrocilam do domu po badaniu, powiedziala mi w szpitalu ze nie ma krwawienia z pochwy tylko z drog moczowych i ze to jest ostra infekcja. Mam brac ten antybiotyk od mojej lekarki. Ze swoją gin sie nie kontaktowalam bo szpital w ktorym bylam to polozniczy w ktorym bede rodzic. Tu w irl tak jest, nie rodzisz w normalnym szpitalu tylko dedykowanym.
 
No podobno właśnie od 30 tyg najlepiej to robić, najwięcej widać :)



Ja i tak mam wizyty co 3 tyg max. Więc to będzie 19+0. Kolejna najwyżej szybciej zrobimy :) ja się już gubię w tych tygodniach skończonych i zaczętych 😂

A co do detektorów orientujecie się czy któreś sklepy oferują stacjonarnie? Czy tylko internet?
Prenatalne masz u tego samego lekarza gdzie prowadzisz ciąże? Też się gubię w tych tygodniach, dzisiaj mam 15+2 i liczę jako 15 a nie 16. Aplikacja mi pokazuje że za tydzień będzie 5 miesiąc 😲
 
Nie musi być gorzej 😊 ja w ciazy z Córeczka przytyłam 12kg po porodzie było już - 10kg😊 nie karmiłam piersią 😊 ale coś czuję że ta ciąża ta mi w dupe bo strasznie puchnę 🤷‍♀️
Ja brzuch mam juz polazny sidac ze ciaza ale od poczatku ciazy na plusie 2kg w innych ciazach mialam juz wiecej kg cirsze sie bo niechce tetaz tyle przytyc moze mi sie uda. A dzidzia rosnie wiec to najwazniejsze.
Czy wy sie orietuje ue ile powinno sie przybuerac na wadze?
Wiem ze z tym jest roznie bi czynnikow iele ale tak orietavyjmoe ile?
 
Ja brzuch mam juz polazny sidac ze ciaza ale od poczatku ciazy na plusie 2kg w innych ciazach mialam juz wiecej kg cirsze sie bo niechce tetaz tyle przytyc moze mi sie uda. A dzidzia rosnie wiec to najwazniejsze.
Czy wy sie orietuje ue ile powinno sie przybuerac na wadze?
Wiem ze z tym jest roznie bi czynnikow iele ale tak orietavyjmoe ile?
Są kalkulatory w internecie, które pokazują ile powinno się tyć w poszczególnych tygodniach/miesiacach w zależności od wagi wyjściowej ;)

Ale to tylko tak orientacyjnie bo np ja schudłam mimo, ze nadwagi nie miałam i mi lekarka mówi, ze nic się nie dzieje ;) po cichu liczę, ze uda mi się zamknąć w 10kg na plusie od wagi sprzed ciąży (czyli teraz mam 13kg zapasu przed sobą).
 
Która jutro wizytuje? Ja z samego rana... Już zaczynam czuć ekscytacje z mega poddenerwowaniem.. Wieczorem chyba uruchomimy deketor, żeby posłuchać czy wszystko tam ok :)
Ja 🙋‍♀️ o 9, ale trochę się boję czy wejdę bo miała położna potwierdzić wizytę, nie dzwoniła, dzwoniłam na rejestracje mówią że jestem zapisana na 9, więc pojadę
 
reklama
Do góry