reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja mam z OM na 6 grudnia, a z prenatalnych na 29 listopada i mam ogromną nadzieję, ze wlasnie wtedy urodze, to wazna data 😊😊

Kto tam pisał o jakimś kłucie w pochwie? Od wczoraj mi dokucza.
 
A ja od 4:30 Nie śpię. Wczoraj coś brzuch czułam ale nie był to ból tylko uczucie takiego rozciągania, dziewczyny macie cos takiego ?

I co zrobiłam? [emoji16] bo już nie robiłam tego dłuższy czas - posłuchałam serduszka [emoji170][emoji173] więc może zaraz z powrotem zasnę [emoji873]

Aczkolwiek pewnie już nici że snu [emoji16]

Ja mam wizytę co 5 tygodni, serio gdyby nie ten detektor to można by było w paranoję popaść, ja tam się cieszę, że go kupiłam [emoji16]

Pięknego Dnia! [emoji873][emoji256]

Ja miałam ostatnio cały dzień, ale brzuch nie był twardy, nie bolał tylko taki dyskomfort dziwny. Nie wiem czy to było jakieś rozciąganie czy za mało magnezu, bo zaczęłam brać więcej i narazie jest ok 😊
 
Dobra mam glupie pytanie. Od poczatku ciazy miewam mrowienie pipki 🙈 ma któraś tak? Akurat teraz mi tak mrowi/wibruje 😂 no dziwne uczucie...😆
 
reklama
Do góry