reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Cześć dziewczyny [emoji6] jestem tu nowa i mam nadzieję, że zostanę tu z Wami aż do grudnia ewentualnie dłużej [emoji6][emoji6][emoji6] jestem w 6t 3 dni od OM, test robiony w dniu spodziewanej miesiączki i od razu 2 grube krechy [emoji7] pierwsza reakcja Radość! [emoji7] Po chwili.. STRACH! w listopadzie 3 ciąża zakończyła się zabiegiem w 13 tyg bo dzidzia przestała się rozwijać [emoji25] rok wcześniej taki sam przypadek... I prawie 6 lat temu puste jajo płodowe. Więc nasze starania trwają już mega długo i mega ciężko. Od kwietnia mieliśmy byc przygotywowani do in vitro a tu taka niespodzianka [emoji3590] jeszcze nie byłam u lekarza, mój lekarz będzie w przyszłym tyg (mieszkam w UK) więc dopiero wtedy okaże się czy wszystko ok. Nie mam prawie żadnych dolegliwości prócz delikatnie bolących i powiększonych piersi i zwiększonego zmęczenia od czasu do czasu. Staram się myśleć pozytywnie ale tak naprawdę jestem przerażona [emoji58][emoji58][emoji58] trzymajcie kciuki [emoji3590]
Witaj i wielkie gratulacje[emoji4] ja też mam nieoczekiwaną niespodziankę bo do starań mieliśmy wrócić w czerwcu 2020. 4 straty za mną w różnych tygodniach w zeszłym roku w sierpniu ciąża bezzarodkowa. Obecnie jestem w 6+5 (7tc).

Wiem że ciężko ale spróbuj myśleć pozytywnie a wtedy będzie wszystko w porządku[emoji3059]

Pewnie ze trzymam kciuki za każdą z nas i za siebie również.
 
reklama
Evela witam i trzymam &&&
Dziewczyny a mowilyscie juz bliskim o ciazy? Nie chodzi mi o meza/partnera, ale reszte rodziny jak np rodzice itp
Oby to będzie decydującą wizyta czy wszystko jest w porządku.
Wiem tylko ja i mój przyjaciel,nie chce na razie nikogo informować...wedle mnie za wcześnie...po co to potem odkręcać i tłumaczyć co sie stało ...mi będzie ciężko i im też...wole poczekać,w końcu i tak sie wyda ;)
Dziewczyny a mam pytanie też macie tak wywalone piersi w żyłach i takich żyłkach ala fiolet (to się chyba nazywa krwinki)?
Moje piersi już od pierwszej ciąży są pożyłkowane-nawet cały dekold.
Zmierzylam puls 111. Leze i dzisiaj juz chyba nie wstaje
Duży ten puls.A jak ciśnienie?
 
Cześć dziewczyny 😉 jestem tu nowa i mam nadzieję, że zostanę tu z Wami aż do grudnia ewentualnie dłużej 😉😉😉 jestem w 6t 3 dni od OM, test robiony w dniu spodziewanej miesiączki i od razu 2 grube krechy 😍 pierwsza reakcja Radość! 😍 Po chwili.. STRACH! w listopadzie 3 ciąża zakończyła się zabiegiem w 13 tyg bo dzidzia przestała się rozwijać 😪 rok wcześniej taki sam przypadek... I prawie 6 lat temu puste jajo płodowe. Więc nasze starania trwają już mega długo i mega ciężko. Od kwietnia mieliśmy byc przygotywowani do in vitro a tu taka niespodzianka ❤️ jeszcze nie byłam u lekarza, mój lekarz będzie w przyszłym tyg (mieszkam w UK) więc dopiero wtedy okaże się czy wszystko ok. Nie mam prawie żadnych dolegliwości prócz delikatnie bolących i powiększonych piersi i zwiększonego zmęczenia od czasu do czasu. Staram się myśleć pozytywnie ale tak naprawdę jestem przerażona 😑😑😑 trzymajcie kciuki ❤️
Gratulacje, wierzę, że teraz będzie wszystko w porządku, spokojnej ciąży :)
 
Kurcze..coś mi sie pokręciło w odpowiedzi,a nie umiem zedytować 😅
To jest odpowiedz do aniia "Wiem tylko ja i mój przyjaciel,nie chce na razie nikogo informować...wedle mnie za wcześnie...po co to potem odkręcać i tłumaczyć co sie stało ...mi będzie ciężko i im też...wole poczekać,w końcu i tak sie wyda ;) "
 
Macie czasem takie uczucie jakby tam na dole miejsce intymne wam pulsowało? Nie wiem jaka to dokladnie jest część 🤣 ale ogolnie czuje jak mi tam tak pulsuje kilka razy dziennie i jest wrazliwe. Od poczatku ciazy tak mam na internecie nie moge nigdzie znalezc takiego "objawu" czy prawidlowy czy nie 🤔🤔🤔 to moze byc od ukrwienia tych częsci czy jak? U ginekologa sie nie zapytam bo nie wiem jak 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ takze...ma ktoras podobnie?
 
Macie czasem takie uczucie jakby tam na dole miejsce intymne wam pulsowało? Nie wiem jaka to dokladnie jest część 🤣 ale ogolnie czuje jak mi tam tak pulsuje kilka razy dziennie i jest wrazliwe. Od poczatku ciazy tak mam na internecie nie moge nigdzie znalezc takiego "objawu" czy prawidlowy czy nie 🤔🤔🤔 to moze byc od ukrwienia tych częsci czy jak? U ginekologa sie nie zapytam bo nie wiem jak 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ takze...ma ktoras podobnie?

Wiem o czym mowisz 😂 mam tak samo 😁 nie wiem co to.. Ale jest :D
 
reklama
Wiem o czym mowisz 😂 mam tak samo 😁 nie wiem co to.. Ale jest :D
Uspokoilas mnie 🤣🤣🤣 w ogole ja nie wiem ale ciagle chodzi mi po glowie taka mysl. Jak bylam u ginekologa w czwartek stwierdzil ciaze ale nie powiedzial mi absolutnie nic a ja na ekranie widzialam 2 czarne plamy 🤣 i kazal mi przyjsc w tym tyg na usg znowu...czy mozliwe ze to by byly blizniaki? Beta wtedy jaka ja mialam byla za mala czy beta rosnie wtedy tez w normie czy przyrasta ponad norme. Dowiem sie wszystkiego w czwartek ale kurcze jak to nie byly 2 pecherzyki to co...i czemu mi nie powidzial co tam widzi tylko ze ciaza jest a reszte powie za tydzien ze "wtedy sie wszystkiego dowiemy"...nie wiem co to mogloby innego byc...mysle i mysle caly czas o tym a lekarz nie wspomnial zupelnie nic prucz slowa ze ciaza jest...no i fotki mi nie dal..wiec nie wiem czy cos moze byc nie okej czy o co chodzic moglo 🤔
 
Do góry