reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Mi też nic nie powiedział tylko że pęcherzyk jest 4mm a resztę obliczyłam sobie pownielkosci pęcherzyka ciazowego no i pow jaka wielkość endo
Mi nawet nie podal wymiarow pecherzyka ani zupelnie nic jedyne ze widzi ciaze i za tydzien dowiemy sie wiecej...myslalam ze nawet wielkosc endo mi poda a tu nic...a po angielsku to nie wiem jak sie pytac..po niemiecku tym bardziej 😅
 
Md.k
Boze nie strasz widzialam 2 takie czarne ale male 😆😆😆 uznajmy ze jednak sobie wmawiam ale zszokowalo mnie to wtedy i mysle juz od czwartku nad tym. Caly internet przepatrzylam w zdjeciach blizniat z usg 🤣 musze wytrzymac jeszcze 3 dni

Wytrzymasz :D ale nie nastawiaj sie bo jeszcze wyjdzie ze sie rozczarujesz :D
 
Mi nawet nie podal wymiarow pecherzyka ani zupelnie nic jedyne ze widzi ciaze i za tydzien dowiemy sie wiecej...myslalam ze nawet wielkosc endo mi poda a tu nic...a po angielsku to nie wiem jak sie pytac..po niemiecku tym bardziej [emoji28]
Nie no mi podał tak:
-jaka jest macica
-jajniki (nie pamiętam już) i że koło 1 jest niewielka torbiel która się wchlonie sama bez ingerencji leków i lekarzy i nie jest groźna dla ciazy
-wielkość endometrium
-powiedział że widzi pęcherzyk ciążowy pokazał mi też i powiedział że zmierzy go i zapisze i wielkość wyniosła 4mm
No i ustalił ze mną termin na 20.04 i to jeszcze mnie wcisnęli bo nie było miejsc. A no i kazał zażywać folik i gdyby pokazało się najmniejsze plamienie to na IP ale plamien nie mam. Wszystko jest w porządku.
 
Uspokoilas mnie 🤣🤣🤣 w ogole ja nie wiem ale ciagle chodzi mi po glowie taka mysl. Jak bylam u ginekologa w czwartek stwierdzil ciaze ale nie powiedzial mi absolutnie nic a ja na ekranie widzialam 2 czarne plamy 🤣 i kazal mi przyjsc w tym tyg na usg znowu...czy mozliwe ze to by byly blizniaki? Beta wtedy jaka ja mialam byla za mala czy beta rosnie wtedy tez w normie czy przyrasta ponad norme. Dowiem sie wszystkiego w czwartek ale kurcze jak to nie byly 2 pecherzyki to co...i czemu mi nie powidzial co tam widzi tylko ze ciaza jest a reszte powie za tydzien ze "wtedy sie wszystkiego dowiemy"...nie wiem co to mogloby innego byc...mysle i mysle caly czas o tym a lekarz nie wspomnial zupelnie nic prucz slowa ze ciaza jest...no i fotki mi nie dal..wiec nie wiem czy cos moze byc nie okej czy o co chodzic moglo 🤔

U mnie tez podejrzenie ciąży Bliźniaczej i tez były dwa pecherzyki. Teraz w środę mam badanie usg i mam nadziej ze już będzie wszystko widać :) tak myśle ze masz szanse na bliźniaki tylko mówił mi ze nie ma co się nakręcać bo jedno może się wchłonąć do 12 tyg
 
Nie no mi podał tak:
-jaka jest macica
-jajniki (nie pamiętam już) i że koło 1 jest niewielka torbiel która się wchlonie sama bez ingerencji leków i lekarzy i nie jest groźna dla ciazy
-wielkość endometrium
-powiedział że widzi pęcherzyk ciążowy pokazał mi też i powiedział że zmierzy go i zapisze i wielkość wyniosła 4mm
No i ustalił ze mną termin na 20.04 i to jeszcze mnie wcisnęli bo nie było miejsc. A no i kazał zażywać folik i gdyby pokazało się najmniejsze plamienie to na IP ale plamien nie mam. Wszystko jest w porządku.
No to teraz mnie niepokoi fakt ze mi nie powiedzial zupelnie nic...a skoro potwierdzil ciaze to musial cos widziec. W recepcji juz mi babka chciala mutter kind pass zakladac a przeciez to chyba po widocznym serduszku zakladaja...nawet nie wiem..
 
U mnie tez podejrzenie ciąży Bliźniaczej i tez były dwa pecherzyki. Teraz w środę mam badanie usg i mam nadziej ze już będzie wszystko widać :) tak myśle ze masz szanse na bliźniaki tylko mówił mi ze nie ma co się nakręcać bo jedno może się wchłonąć do 12 tyg
Ktory to byl tydzien i dal ci zdjecie? Bo mam wrazenie ze jestem jedyna bez zdjecia 😒
 
reklama
Hmm.. Co do tego nie mam pojęcia. U mnie byla tylko jedna kropka widoczna.. Hmm @martini6 jak było u Ciebie?
A mialas jakieś bliźnięta w rodzinie? To raczej przechodzi z pokolenia na pokolenie :)

Tak u mnie tez dwa pecherzyki widoczne ale w środę mam niby dokładne usg mieć wiec się wyjaśni bardziej co z tego wyjdzie. U mnie w rodzinie dużo bliźniaków no i moja babcia miała wiec mówi się ze co drugie pokolenie ale wiadomo reguły nie ma 😜😉
 
Do góry