reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Niby wiem że każda ciąża inna... Lecz moja poroniona wyglądała tak samo a zdrowa ciąża z Córeczka miałam wszystkie możliwe objawy... Jadę dziewczyny na inny szpital tam gdzie jest Moja Pani doktor i liczę na to że nikt mnie z kwitkiem nie odeślę... Spakowałam w razie czego mała torbę na wypadek gdyby mnie chcieli zostawić... Nie dam. Się mam za sobą ciąże poroniona i przedwczesny poród..
I dobrze jedz kochana i trzymamy kciuki!!! Dawaj znać koniecznie bo się martwimy :(
 
reklama
Mniejsza z objawami (każda z nas ma tu inne i z innym natężeniem a jednak każda jest w ciąży) chodziło mi o betę że teraz nie będzie miarodajną bo na tym etapie ciąży powinna już spadać. Po pierwsze włącz pozytywne myślenie (serduszko pika) po drugie włącz zadaniowość żeby za dużo nie myśleć (zaplanuj co teraz zrobisz i zrób to).
Zgadzam się całkowicie [emoji106][emoji7]
 
Niby wiem że każda ciąża inna... Lecz moja poroniona wyglądała tak samo a zdrowa ciąża z Córeczka miałam wszystkie możliwe objawy... Jadę dziewczyny na inny szpital tam gdzie jest Moja Pani doktor i liczę na to że nikt mnie z kwitkiem nie odeślę... Spakowałam w razie czego mała torbę na wypadek gdyby mnie chcieli zostawić... Nie dam. Się mam za sobą ciąże poroniona i przedwczesny poród..
Kochana głowa do góry, jedz do lekarza i postaraj się uspokoić dla maluszka. Trzymam mocno kciuki✊✊✊
 
Niby wiem że każda ciąża inna... Lecz moja poroniona wyglądała tak samo a zdrowa ciąża z Córeczka miałam wszystkie możliwe objawy... Jadę dziewczyny na inny szpital tam gdzie jest Moja Pani doktor i liczę na to że nikt mnie z kwitkiem nie odeślę... Spakowałam w razie czego mała torbę na wypadek gdyby mnie chcieli zostawić... Nie dam. Się mam za sobą ciąże poroniona i przedwczesny poród..
Tak mi przykro czytac, przez co przechodzisz, badz dzielna! My tu wszystkie trzymamy kciuki za Ciebie i Twojego maluszka! 😘❤️✊ Musi byc dobrze!
 
Stwierdzilam, ze skoro minely mi juz mdlosci i tez juz brzuch nie jest taki mega wzdety jak przedtem, to wreszcie zrobie fotke brzuszka 😊 Wedlug usg jest 13+4, moje 75kg 😉
IMG_20200610_123712.jpg
I jeszcze wczoraj w H&M kupilam sobie takie staniki, najwiekszy rozmiar jaki byl, sa meeeega wygodne 👍😊
IMG_20200610_123846_838.jpg
 
Niby wiem że każda ciąża inna... Lecz moja poroniona wyglądała tak samo a zdrowa ciąża z Córeczka miałam wszystkie możliwe objawy... Jadę dziewczyny na inny szpital tam gdzie jest Moja Pani doktor i liczę na to że nikt mnie z kwitkiem nie odeślę... Spakowałam w razie czego mała torbę na wypadek gdyby mnie chcieli zostawić... Nie dam. Się mam za sobą ciąże poroniona i przedwczesny poród..
Trzymamy kciuki za ciebie i maleństwo.

Czy nie jest tak że jak coś się dzieje że szpital musi przyjąć ciężarna na oddział? Z tego co widziałam to jak sama przebywałam to każda przyjmowali.
 
Stwierdzilam, ze skoro minely mi juz mdlosci i tez juz brzuch nie jest taki mega wzdety jak przedtem, to wreszcie zrobie fotke brzuszka [emoji4] Wedlug usg jest 13+4, moje 75kg [emoji6]
Zobacz załącznik 1131315
I jeszcze wczoraj w H&M kupilam sobie takie staniki, najwiekszy rozmiar jaki byl, sa meeeega wygodne [emoji106][emoji4]
Zobacz załącznik 1131316
Śliczny brzusio [emoji3590]
I wiem już, że w te z H&M nie wejdę [emoji13]
 
Długo czytałam posty o Waszych detektorach i ja będę miała :D napisałam na fb forum i odezwała się dziewczyna, która chce pożyczyć mi go za free :) odbieram od niej w piątek. Będzie wtedy 11+1 czy to nie za wcześnie, żeby słuchać? Już się stresuje co zrobię jak nie odnajdę tętna 😱 no i ciekawe co to za detektor ... :D jestem już podekscytowana 😁😁
 
reklama
Śliczny brzusio [emoji3590]
I wiem już, że w te z H&M nie wejdę [emoji13]
Dziekuje 😊
Haha no nie wiem czy w Polsce, tez tak jest ale tutaj w wiekszosci sklepow sa strasznie male rozmiary stanikow. Jeszcze w miare w Primarku udaje mi sie znalezc wieksze rozmiary, ale tez z tych wiekszych jest maly wybor modeli. A jak widac na zdjeciu, jakis mega cycow nie mam 🤷
 
Do góry