reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny kojarzycie dziewczynę od nas z forum, która miała już córeczkę (małą dosyć jak dobrze kojarzę) i była w ciąży z bliźniakami? Martwiła się żeby między dziećmi pojawiła się błonka. Na profilowym blondynka i była z córką na rączkach. Może ktoś ma z nią kontakt albo może tu jest, ale pod inną nazwą/inne zdjęcie i nie kojarzę? 😅🙈
 
@Ilona 88 @Jsawww jakie piekne brzuszki! 😍 Ja w pierwszej ciazy mialam stosunkowo nieduzy, teraz mam taki jak wtedy w 18 tygodniu 🙈 tylko, ze waze teraz tyle co wtedy przy porodzie.
FB_IMG_15917900683947561.jpg
 
Też ten sklep obczajalam w kierunku ciuchów ciazowych, ceny maja super :) te spodnice sa bardzo elastyczne? Tz nie robi sie po jakims czasie rozciągnięta falbanka na dole? I jak z rozmiarami?
Ja nosiłam te spódnice od wiosny, przez całe lato do połowy września i wcale nie miałam małego brzucha, a później po ciąży dalej je nosiłam i wyglądają cały czas ok , może trochę kolory wyblakły ale to wiadomo od prania
 
reklama
Do góry