reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Rozumiem



Ja tu obstawiam dziolszke :D

Witam nowe mamy.
Kochana jesteś dobra w obstawianiu co u mnie widzisz ? 🤪 lekarz mówi dziewczynka a na ramxi nub różnie z przewaga na chłopaka 😂
 

Załączniki

  • EDA5FDB8-E196-4175-94D7-862EF2D47AB9.jpeg
    EDA5FDB8-E196-4175-94D7-862EF2D47AB9.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 69
  • B8225E78-1DA4-41A8-AB87-C8E5F07DF65F.jpeg
    B8225E78-1DA4-41A8-AB87-C8E5F07DF65F.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 66
reklama
reklama
Mnie w poniedziałek wyszły dość liczne bakterie, ale nic mi nie było. Dzisiaj wizyta w WC co chwila, pieczenie, a nawet ból pęcherza 😬 Pewnie też dostanę antybiotyk :(
U mnie od wyników z licznymi bakteriami minely 2 albo nawet 3 tygodnie i dopiero od paru dni takie mam objawy. Mnie nie piecze ale to parcie na pęcherz jest męczące bo latam co chwilę i często prawie nic nie zrobię no ale czasem leci normalnie a ja czuje się i w jednym o drugim przypadku tak samo.. 🤔
No i lepiej, żeby lekarz zapisał Ci antybiotyk bo przejdzie i z głowy a tak to różnie się to może rozwinąć..
 
Do góry