reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Cześć Grudniowe Mamusie! Dołączam do Was dość późno, bo to mój 14 tc (13+3), prawdopodobnie Synek. Na ostatnim usg prenatalnym robionym 1.5 tyg temu, wszystko pomierzone i jest ok. Ale jedno mnie niepokoi... Czy też macie bóle i kłucie w dolnej części brzucha, czasami w pochwie? Bóle nie są silne, ale dokuczliwe. Bardzo mnie to martwi, tym bardziej, że pierwszą ciąże straciłam i boję się powtórki... ☹️ Napiszcie proszę, jak to wygląda u Was?
 
reklama
Dziewczyny obudziłam się z mocnym Katarem i boli mnie głowa oraz czoło... Zmierzyłam gorączkę i mam 36.9? Panikowac czy luzik? :)
 
Już jestem po ;)
Na zwykłym usg babeczka nie widzi nieprawidłowości. Przeziernosc super, kosc nosowa jest i w normie, serducho w normie. Machał łapkami i rączkami.
Mój bobek ma już 5,13cm :o

75B1A399-F974-46B4-AC65-12DC8B6E6DD9.jpeg
 
U nas tez cieplutko ale na razie ogarniam pranie, włoski umylam i czekam na męża z pracy dziś na obiadek robie krewetki z makaronem mmmmm mniam 😋 a potem zamierzam męża wyciągnąć do ikeai popatrzeć na urządzone te małe słodkie pokoiczki 😁🥰 poszukać inspiracji no i kupić cyckonosz 😂 o rozmiar większy bo niestety już się nie mieszczę w stare 🤪
Zazdroszczę tak blisko ikei! :o mój mąż jej nienawidzi 😂 bo zawsze wydaje tam mnóstwo kasy a do najblizszej mamy 80km :D
W ogóle zrob zdjecia pokoików i wyslij zdkecia potem ❤️ milego dnia ❤️
U nas podobnie, słonko i gorąc 😎 ale my od rana pracowicie- ja podlałam moje zielstwo a mąż kosi trawę :D jutro przyjeżdżają nasi znajomi, trzeba odchamić działkę. No i muszę coś jutro wymyśleć bo oni nic nie wiedzą i nie chce żeby póki co wiedzieli :)))
U nas wczoraj byl dzien trawy 🙀 każdy sąsiad kosil :D mów ze masz mega antybiotyk i boisz sie ❤️
Cześć Grudniowe Mamusie! Dołączam do Was dość późno, bo to mój 14 tc (13+3), prawdopodobnie Synek. Na ostatnim usg prenatalnym robionym 1.5 tyg temu, wszystko pomierzone i jest ok. Ale jedno mnie niepokoi... Czy też macie bóle i kłucie w dolnej części brzucha, czasami w pochwie? Bóle nie są silne, ale dokuczliwe. Bardzo mnie to martwi, tym bardziej, że pierwszą ciąże straciłam i boję się powtórki... ☹ Napiszcie proszę, jak to wygląda u Was?
Caly czas boi i ciągnie. Pytalam wczoraj lekarki o to i to normalne. Macica sie naciaga i mowila zeby nie panikowac jak nie ma plamien :)
Już jestem po ;)
Na zwykłym usg babeczka nie widzi nieprawidłowości. Przeziernosc super, kosc nosowa jest i w normie, serducho w normie. Machał łapkami i rączkami.
Mój bobek ma już 5,13cm :o

Zobacz załącznik 1128628
Ale cudo! Gratulacje ❤️❤️
 
U mnie jutro ciężki i stresujący dzień. A raczej przedpoludnie. Po długiej przerwie związanej z koronawirusem ruszyły nam znowu zajęcia z fizjoterapueta synka. Już wiem, że będzie mega ciężko i będzie duuuuuzo płaczu, od którego serce mi się kraje i najchętniej zabrałabym go stamtąd gdzie pieprz rośnie.. :(
My też dzisiaj byliśmy na fizjo, bardzo się zdziwilam bo syn lubił chodzić na zajęcia a panią od fizjo kocha miłością wielką a dzisiaj od samego wejścia bunt, krzyk, płacz. W ogóle nie chciał ćwiczyć, uciekał do drzwi i płakał :( wiem że jest ciężko ale musimy pamiętać że robimy to dla ich dobra i krzywda im się tam nie dzieje. Wszystko to co teraz robimy zaprocentuje w przyszłości. Trzymaj się dzielnie ❤ my jutro idziemy do neurologopedy, już wiem że będzie hardcore 😅
 
Ale ja Wam zazdroszczę ogródków i własnych działek 😁😍 mi zostaje balkon a dzisaj to tylko o wyłącznie balkon 😅 Córeczka po szczepieniu ma lekka temp. Ale za tydzień o tej porze będę na Podkarpaciu na wsi oj tam poodycham świeżym powietrzem 😁
Ja tez bylam balkonowcem cale zycie :D wiem jak to jest :D do tej pory sie ze mnie śmieją jak czegos nie wiem 😁
 
reklama
Do góry